Stop. Nie przegap tego.


Monika Górska | 29 czerwca 2018

Wielkie wydarzenia mają swoje małe początki. Rewolucję rozpoczyna jeden człowiek. Czasem wystarczy jedna prosta myśl, gest sprzeciwu lub akceptacji. Innym razem spotkanie z kimś niezwykłym, kto wywiera pozytywny wpływ na innych. A czasem może to być post, taki, jak ten.

Zacznij coś wielkiego

Post, w którym zapraszam Cię do czegoś wielkiego. Dużo piszę i mówię o tym, jak tworzyć i opowiadać historie, które poruszają ludzi. Nadszedł czas stworzyć taką historię. A Ty możesz w tym uczestniczyć, nie jako widz, ale współtwórca! Więc dziś w nie opowiem Ci żadnej historii. Będziemy ją wspólnie tworzyć.

Mój cel

Postawiłam sobie za cel stworzenie filmu, który poruszy Świat. Tak, to bardzo ambitny cel, ale przybiera już konkretne kształty.

Ale to nie wszystko. Chcę pomóc w stworzeniu setek filmów, które zmienią kształt tego świata. Do tego zapraszam takich ludzi jak Ty – z przesłaniem, wizją, pragnieniem zmiany świata na lepsze. Projekt nazwałam: CHOOSE YOUR STORY, CHANGE HISTORY.

Chcesz do nas dołączyć?

Pierwszym krokiem do realizacji tego celu będzie dwudniowe szkolenie w Poznaniu. Jak może wiesz, mam 26-letnie doświadczenie w tworzeniu poruszających filmów i tam odkryję przed uczestnikami swój warsztat. Z pierwszej ręki dowiesz się wszystkiego o tworzeniu wybitnych filmów. To szkolenie ma dwa cele. Po pierwsze, skoro mamy grupowo wpłynąć na świat, trzeba się najpierw tego nauczyć. Ja już to umiem 🙂 Czas na Ciebie!

Po drugie i nie mniej ważne, uczestnicząc w tym szkoleniu, dokładasz swoją cegiełkę do filmu, który poruszy ludzi i zmieni naszą historię. Scenariusz już mam. Teraz chcę zatrudnić najlepszych aktorów i ekipę realizacyjną. A to spory koszt. Cały zysk ze szkolenia posłuży finansowaniu tego filmu. Więc uczestnicząc w tym szkoleniu, współuczestniczysz w tworzeniu naszego, bo tak to muszę powiedzieć, w tworzeniu naszego filmu.

A przy okazji uczysz się, jak stworzyć swój film. Być może wydaje Ci się, że nie jesteś kimś szczególnie ważnym i gdzie Ci tam do robienia filmu, który zmieni świat. Tylko że to tworzenie filmów to już nie luksus, a potrzeba, o czym za chwilę się dowiesz.

Pozwól, że zacytuję końcówkę mojego wystąpienia na TEDx, z Tarnowa:

Nie każdy będzie Jobsem. Nie ma takiej potrzeby. Wystarczy, że każdy będzie sobą. Nie musisz się zgadzać na świat, w którym żyjesz. Każdego dnia i w każdej sytuacji możesz wybrać. Czy Twój biznes, życie będą dobrą czy kiepską fabułą. I jakie przesłanie zostawisz po sobie światu. Każdego dnia i w każdej sytuacji możesz wybrać Twoją historię. A zmienisz Historię. Bo Historia zaczyna się dziś. Od Twojego Wyboru.

Jeśli jesteś czytelnikiem mojego storytellingowego listu, to tu tutaj możesz z nami zrobić pierwszy, mały krok >> https://monikagorska.com/video-storytelling-szkolenie-stacjonarne

PS Aby dowiedzieć się więcej o projekcie CHOOSE YOUR STORY, CHANGE HISTORY, zapraszam Cię tu >> https://monikagorska.com/blog/to-sie-nie-miesci-w-glowie

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: