Chcesz aby Twoi lepiej Ciebie słyszeli?

Pobierz DARMOWY e-podręcznik i naucz się systemu Sprzedaży Bez Sprzedaży.

Zyskasz więcej luzu w relacjach biznesowych, a klienci sami będą Cię szukać, bez marudzenia, że za drogo. Kto wie, może nawet polubisz sprzedawanie?

Storytelling

storytelling biznesowy

Storytelling biznesowy to sztuka świadomego oddziaływania na emocje i wyobraźnię słuchaczy za pomocą opowieści „z życia wziętej” i metafory, w sposób, który wywołuje natychmiastową wpływ i buduje trwałe relacje.

dr Monika Górska

click to tweet

Od 100 tysięcy lat opowieści działają na wyobraźnię i emocje ludzi, zbliżając ich do siebie jak magnes. Wiedzieli o tym Homer, Jezus, Lincoln, Jobs, Disney i wielu, wielu innych, których opowieści przetrwały do dziś.

Jeśli nie wystarcza Ci zwykła wymiana informacji i wydawanie poleceń, ale chcesz przekonać i zmotywować Twoich  pracowników, klientów, i bliskich do działania, opowieść i metafora to najszybszy, najprzyjemniejszy i najtańszy sposób.

storytellingowy narzędziownik

Storytellingowa metodologia i sprawdzone narzędzia Fabryki Opowieści, które pomogą Ci wybrać tę właściwą opowieść i opowiedzieć ją tak, byś sam się zdziwił z jaką mocą potrafisz porwać innych do działania.

4 etapy tworzenia narracji firmy

Dzięki nim wzmocnisz wizerunek Twojej marki opartej na autentycznych wartościach, zbudujesz zaufanie u Twoich słuchaczy i pokażesz klientom, pracownikom i partnerom, dlaczego to Ty jesteś najlepszym z możliwych wyborów nie tylko na dziś, ale OD DZISIAJ.

3 rodzaje strategicznych opowieści

Poznaj 3 rodzaje opowieści, które sprzedają i sprawią, że Twoi słuchacze z przechodniów staną się klientami, a z klientów przyjaciółmi i rzecznikami Twojej marki. Dzięki tym opowieściom nauczysz się jak sprzedawać bez sprzedawania, wzmocnisz autorytet lidera i przyciągniesz właściwych klientów, pracowników i partnerów.

narracyjne puzzle

Uniwersalne narzędzie storytellingowe, które pomoże Ci krok po kroku układać opowieści, które pokochają Twoi słuchacze. Dzięki niemu Twoje biznesowe historie będą angażowały odbiorców jak najlepszy hollywoodzki film.

Sekretny sos opowieści

Kiedy dodasz do Twojej opowieści te trzy sekretne składniki, Twoja opowieść ze zwyczajnej zmieni się w wyjątkową a Twoi słuchacze zapamiętają ją na długo. To za te trzy elementy opowieści jurorzy przyznają Oskary.

3 generatory najciekawszych opowieści

Dzięki którym nie będziesz już miał wątpliwości, którą opowieść wybrać, by poruszyć słuchaczy.

6 motywów narracyjnych

Jeśli odnajdziesz w opowieści Twojej marki, któryś z tych motywów i archetypów, możesz być pewien, że Twoja historia nie pozostawi obojętnym nawet najbardziej opornego słuchacza i skutecznie zmotywuje go do działania.

szablony tworzenia opowieści

Czyli szybkie i skuteczne schematy tworzenia 4 typów strategicznych opowieści, gotowe do użycia od zaraz. Dzięki nim pokochasz tworzenie historii a to, co kiedyś kosztowało Cię dużo wysiłku, czasu i frustracji, teraz będzie proste i przyjemne.

3 strategiczne $

System, dzięki któremu nauczysz się, jak oddziaływać na wyobraźnię i emocje klientów, by Cię zauważyli, zaufali, zapamiętali i zapłacili Ci tyle, na ile wyceniasz Twoje produkty i usługi.

sykomor

Czyli podręczny mapownik tworzenia opowieści biznesowych i autorska metoda tworzenia opowieści w 4 krokach. Dzięki niej tworzenie opowieści Twojej marki zajmie Ci jeszcze mniej czasu i chwycą one za serce najtrudniejszego słuchacza – nawet teściową.

poznasz…

Konkretne korzyści, które przyności stosowanie storytellingu w marketingu, brandingu oraz codziennej komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej. Dowiesz się jak zarabiać dzięki opowieściom i jak pomogą Ci one wyróżnić Twoją markę, przyciągnąć do niej właściwych klientów, stworzyć trwałe, autentyczne relacje. Przekonasz się jak zwiększyć ich zaangażowanie i zmowtywować do działania.

3 największe wyzwania marketingu 3.0 oraz skuteczne metody, dzięki którym możesz te przeciwności zmienić w Twoich sprzymierzeńców.

5 najczęstszych błędów, popełnianych przy tworzeniu i opowiadaniu opowieści oraz skuteczne metody ich unikania.

Kanały dotarcia do klienta, czyli gdzie i kiedy opowiadać opowieści swojej marki, żeby usłyszało je jak najwięcej osób, do których je adresujesz.

Kluczowe potrzeby Twoich klientów, na czym tak naprawdę im zależy oraz jak i co mówić, by nie cena a świadomość wartości i jakości Twoich produktów i usług przekonały Twoich klientów do zakupu.

Różnicę między produktem a marką i odkryjesz, dlaczego ludzie inwestują w zakup artykułów i usług określonych marek, przywiązują się do nich i chętnie po nie wracają.

Powody, dla których storytelling jest najlepszą metodą „sprzedawania bez sprzedawania”, dzięki której zmienisz perspektywę postrzegania swojej roli w procesie sprzedaży- z akwizytora w pomocnika a nawet ratownika klienta.

Naukowe dowody na to, że to nie informacje ani twarde dane tylko opowieści sprawią, że Twoi słuchacze zapamiętają Cię i uwierzą w Twoją markę.

Chemicznych sprzymierzeńców, którzy przyjdą Ci z pomocą, kiedy będziesz opowiadał Twoje biznesowe opowieści klientom, pracownikom i partnerom, i sprawią, że Twoja opowieść stanie się ich opowieścią, którą poniosą w świat.