Chcesz aby Twoi lepiej Ciebie słyszeli?

Pobierz DARMOWY e-podręcznik i naucz się systemu Sprzedaży Bez Sprzedaży.

Zyskasz więcej luzu w relacjach biznesowych, a klienci sami będą Cię szukać, bez marudzenia, że za drogo. Kto wie, może nawet polubisz sprzedawanie?

Moje książki

ksiazka

Znajdź swój własny Kanion… i spełniaj marzenia!

Zobaczyć Wielki Kanion i…  przeżyć olśnienie. Że marzenia się nie spełniają, ale że marzenia SIĘ SPEŁNIA. I dopiero wtedy można poczuć spełnienie. To była lekcja numer 1 od Wielkiego Kanionu. Potem przyszedł czas na kolejne. Aż ułożyły się w książkę. Opowieść o podróży w głąb samej siebie, która zaczęła się od wyprawy do Wielkiego Kanionu. Lekcji jest 12. Każda z nich zaczyna się przysłowiem indiańskim i każda zilustrowana jest historią z życia wziętą. Z życia Moniki Górskiej. Książka powstała w 40 dni. W ręce czytelników trafiła 26.11.2014 roku,  czyli w dniu 50-tych urodzin autorki. Choć wielu nie wierzyło, że się to uda.

Ludziom bez wiary trudno jest przeżyć, jak mówi jedno z przysłów indiańskich zawartych w książce. Monika Górska uczy nas, że warto wierzyć w siebie. Mimo niedoskonałości. Mimo potknięć i błędów. Jako Anonimowa Perfekcjonistka wie najlepiej, jak to jest. Sama o swojej książce mówi, że jej daleko do ideału. Ale na tym polega jej siła. Bo ta doskonała niedoskonałość jest inspiracją do odkrycia kawałka siebie. Motywacją do znalezienia Swojego Własnego Kanionu. I swojego własnego spełnienia.

 


 

Wywiad z Moniką Górską w audycji Grażyny Dobroń, Instrukcja obsługi człowieka, PR Trójka: