Może to akurat odpowiedź na Twoje pytanie…


Monika Górska | 29 sierpnia 2019

Mam nadzieję, że nie nadwyrężyłam Twojej cierpliwości ostatnim wpisem? 

Wiem, był dłuuuugi. Ale ja już tak mam, że kiedy zaczynam się dzielić swoją wiedzą, to nie umiem się zatrzymać. 

Chyba mam po prostu popaprane, belferskie DNA. Cała moja rodzinka jest taka! Mój brat Krzyś i siostry – Weronika, Karolina, Marysia i Jola. A jest nas szóstka! Wszyscy uwielbiamy uczyć. Tato też był wykładowcą na Akademii Medycznej! Mama uczyła mnie wiary 🙂

Właśnie, nie mogąc się już doczekać prapremiery Akademii Video Storytellingu, nakręciłam serię krótkich filmów, które zdradzają kulisy sztuki filmowej. Zwłaszcza tej, która może Ci pomóc w biznesie. Ale nie tylko.

Jak zrobić film: Ty pytasz, Monika odpowiada. 

Skąd te pytania? A pamiętasz naszą ankietę? Uważnie posłuchaj — bo może akurat w tych filmach znajdziesz odpowiedź na właśnie Twoje pytanie 🙂 A ja Ci pięknie dziękuję za Twój czas i pomoc! To bardzo zniewalające, kiedy ktoś odpowiada tak po prostu, życzliwie, na moją prośbę!

Jak zrobić film Monika Górska

A ja wreszcie robię sobie krótkie wakacje! W chwili, kiedy to czytasz, zależnie od pory, prawdopodobnie, sapiąc z wielkim wysiłkiem, właśnie wspinam się na kolejny szczyt Orlej Perci. Wiadomo, Górską ciągnie do Gór. Albo modlę się z kontemplacyjnymi Karmelitankami w ich zakopiańskiej kapliczce, gdzie tak ładnie pachnie drewnem.

I wśród jednych i drugich szczytów będę o Tobie pamiętać 🙂

A teraz już zostawiam Cię z dwoma filmami, w których dowiesz się, czy lepiej pracować z ekipą czy samemu i kogo wybrać na bohatera filmu? >> https://monikagorska.com/jak-zrobic-film

 

 

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: