VISUAL STORYTELLING - 10 BLEDOW - landing page - upviral

PREZENT: PRAKTYCZNY PORADNIK

10 najczęstszych błędów w prezentacjach przed kamerą, które popełniają nawet filmowcy.


Ten e-book jest idealny dla Ciebie, jeśli na serio myślisz o nagrywaniu Twojego przekazu na video i puszczaniu go dalej w świat na YouTube, Vimeo, livach na Fb, Instagramie czy Instastories, czy każdym innym nośniku, który Ci to zadanie ułatwi.  

A jeśli już to robisz, to ta praktyczna wiedza doda Ci jeszcze więcej pewności siebie i spokoju w trakcie zdjęć.  

Po kolei omawiam w moim e-booku 10 najczęstszych sytuacji, w których ludzie popełniają podstawowe warsztatowe błędy w czasie filmowania. I często nie są tego świadomi! A przez to mogą kompletnie zrujnować swoją komunikację, nawet jeśli wybitnie znają się na swojej branży, świetnie mówią i mają sprzęt z najwyższej półki.  

Jeśli tylko zastosujesz tę wiedzę w praktyce, Twoje przesłanie, Twoja wiedza ekspercka, Twój przekaz nie będzie niczym zakłócony, a Ty skupisz uwagę widza na tym, co dla Ciebie najważniejsze.  

To co, zaczynamy? 

Twoja historia może zmienić Historię. Choose your story, change History!

KIM JEST DR MONIKA GÓRSKA?

dr Monika Górska – reżyser, scenarzysta, wykładowca, autor, mentor, trener, twórca Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego online. 

Visual storytellingu uczy od zawsze. Wie, jak w najkrótszym czasie przekazać maksimum praktycznej wiedzy. Oprócz doświadczenia biznesowego, jako jedyna na polskim rynku ma autentyczne przygotowanie merytoryczne – jest reżyserem i scenarzystą ponad stu filmów. Potwierdzeniem 26-letniej praktyki są cenne nagrody zdobyte na festiwalach na całym świecie.  

Storytelling to dla niej nie kilka prostych schematów i historyjek, lecz przede wszystkim unikatowa umiejętność wydobywania na światło autentycznych, ludzkich historii i ich interesującego opowiadania. Swoje opowieści w filmach powierzyli jej Wiliam Wharton, Philipp Glass, Goran Bregovic, Stefan Stuligrosz, Jerzy Stuhr, Agata Buzek, Kazimierz Kutz, Tomasz Stańko i K asia Nosowska, i wielu innych. Bardzo lubi tę nutkę zaskoczenia, kiedy jej studenci i klienci mówią: „Moniko, ten storytelling naprawdę działa!” 

Co Ci się najbardziej z tego e-book'a przyda? Podaruj mi Twoją opinię.