Czy coś zrobiłam nie tak?


Monika Górska | 16 października 2019

Wiem, wiem. Sama mówiłam, że wystarczy Ci weekend na przerobienie całego materiału z Akademii Video Storytellingu i w poniedziałek będziesz mieć potrzebną wiedzę, żeby nakręcić swój film.

Ale w życiu nie sądziłam, że tak się stanie od razu po pierwszym weekendzie, od razu po starcie Akademii.

Tymczasem Krzysztof, Instruktor jazdy z Lubina, zameldował w niedzielę na naszej grupie SBS:

Kurs przerobiony! Jutro będę wykonywał pierwsze ujęcia do zleconej mi (mój debiut) reklamy Facebook dla pewnego podmiotu. Gdyby nie ta grupa i ten kurs, to bym zapewne kręcił co popadnie i kolorował to muzyką oraz jakimiś tam dodatkami w postprodukcji. A tak… Mam! Mam jakiś scenariusz! Może to nadrobi brak super kamery… ba w ogóle kamery (smartphone, gimbal plus dron). Zobaczymy co z tego wyjdzie.”

I wiesz co? To nie jest wyjątek! 

Wojciech, kiedyś prezes jednego z największych portali internetowych gram.pl, a teraz właściciel sklepów smoothvape.pl, bał się, że to będzie kolejne szkolenie z gatunku “potrzebne, ale nudne”. A w weekend przerobił lekcje, teraz przerabia materiały bonusowe i robi już powtórki! 

Dorota pisze, że chciała tylko zacząć oglądać materiał do sobotniego obiadu, ale tak się wciągnęła, że z obiadu zrobiła się obiadokolacja, a Helena co prawda jeszcze nie przerobiła wszystkich lekcji, ale już świerzbi ją ręka, by od razu iść kręcić. 

Uwielbiam, kiedy ludzie od razu zakasują rękawy i biorą się do roboty.

Jestem szczęśliwa, jeśli Ty też jesteś z nami w Akademii i też już działasz! 

Daj mi koniecznie znać w komentarzu!

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie studiujesz z nami w AVS, chciałam Ci bardzo podziękować.

Za cierpliwość. I za to, że czytasz ten post, mimo ostatniej lawiny moich słów o Akademii, o video. 

I… głupio mi jeszcze Cię o coś prosić, ale… potrzebuję Twojej pomocy. 

Jeśli możesz, zrób mi przysługę – kliknij w linki daj mi znać, co sądzisz o mojej Akademii i co było najważniejszym powodem, dla którego nie zdecydowałeś się przyłączyć do nas teraz?

Tutaj  link >> https://forms.gle/vU1i2fzqeyqp1vnq6 

Będę bardzo szczęśliwa, jeśli mi szczerze odpowiesz. 

Zawsze się staram poprawić i ulepszyć, co tylko mogę, więc Twoja odpowiedź jest dla mnie szalenie ważna. Zajmie Ci góra 3 minuty.

Czekam na wieści od Ciebie, co chwilę odświeżając ekran, żeby jak najszybciej poznać Twoje zdanie. 

I już teraz bardzo Ci dziękuję za Twoją opinię!

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: