Co sprawia, że nie odmawiasz?


Monika Górska | 20 maja 2016

Czasami się daję namówić. Czasem potrzeba kilka maili, żeby wydostać się na powierzchnię lawiny. Tym razem byłam pod wrażeniem wytrwałości autora popularnego podcastu  Menedżer Plus oraz bestsellerowej książki „Scrum. O zwinnym zarządzaniu projektami” , Mariusza Chrapko. I mimo migreny zdradziłam mu kilka sekretów storytellingowych. Więcej, niż chciałam.

 

unnamed (1)

 

Chcesz? To posłuchaj 🙂

>> http://mariuszchrapko.com/czym-storytelling-rozmawiam-monika-gorska/

A jeżeli w trakcie słuchania, usłyszysz w sobie głos, który podpowiada Ci, że to jest coś właśnie dla Ciebie, że też chcesz tak porywać innych swoimi opowieściami, być może będę mogła Ci pomóc przejść od słów do czynów tutaj.

A jak to jest u Ciebie? Co sprawia, że czasem nie odmawiasz? Bo potrafisz odmawiać, prawda?

 

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: