Czy chcesz tak mówić, by słuchacze widzieli w Tobie autentycznego lidera, swojego bohatera i wybawcę, za którym pójdą w ogień? By potem zrobili dla Ciebie coś, co wydaje się niemożliwe? Albo kupili, wszystko, co zaprezentujesz - bez pytania o cenę?

Nauczę Cię komunikować się z każdą grupą osób na zupełnie nowym poziomie. Bez udawania, bez pozowania, tak autentycznie, że Twoje słabości staną się siłą, która doprowadzi słuchaczy do przekonania, że jesteś jedyną osobą, z którą chcą współpracować. 


W CZYM POMAGA STORYTELLING BIZNESOWY?

ZDOBYWAĆ NOWYCH KLIENTÓW

Wciągające historie pomogą Ci trafić do nich przez serce do głowy, by z przekonaniem i świadomie, kupowali coraz więcej.

UTRZYMAĆ POZYCJĘ

Dzięki storytellingowi nie dasz sobie wyrwać obecnych klientów i nie skusi ich pierwsza lepsza obniżka cen u konkurencji.

ZWIĘKSZA SIŁĘ PRZEBICIA

Umiejętność charyzmatycznego przemawiania na spotkaniach i konferencjach, pomoże Ci przebić się ze swoją misją, wizją i marką, do świadomości tych, którzy są dla Ciebie ważni.

MOTYWUJE PRACOWNIKÓW

Dzięki dobrym opowieściom motywujesz ich od wewnątrz, tak, że będzie im się chciało chcieć. I zaczną porywać się na rzeczy niemożliwe - dla innych!

WZMACNIA PERSWAZJĘ

Rozwiniesz w sobie tę legendarną umiejętność subtelnego przekonywania “zwykłymi” historiami z życia, które, dobrze opowiedziane, porywają tłumy.

ZWIĘKSZA PEWNOŚĆ SIEBIE

Przy każdym wystąpieniu będziesz się czuć mega pewnie, bez względu na to, czy to będą to tylko 3 osoby, czy trzytysięczna publiczność.

Opowieści budują nowy rodzaj relacji z klientami, z partnerami i współpracownikami.

Dzięki nim budujesz silne więzi, oparte na wyznawanych wartościach, głębokich emocjach i wspólnej wizji. 

MODUŁ 1

MOCNY ZESTAW STARTOWY


W pierwszym nagraniu tego szkolenia poznasz Formułę 3S, która pozwoli Ci przejść od marketingu „życzeniowego” do marketingu relacyjnego. Dostaniesz też mega proste i przyjemne w obsłudze narzędzie samodzielnego wyszukiwania i tworzenia strategicznych opowieści: SykomorTM oraz bardzo praktyczne wskazówki, jak używać głosu i ciała.

Monika ma niesamowity dar uczenia innych – nie dość, że ma szeroką wiedzę, to jeszcze umie ją przekazać.

Izabela Krzyszycha...........Właściciel firmy Nowe Trendy - Szkolenia Inspiracja Rozwój...................Krzyszychaonline.pl

MODUŁ 2

KLUCZ DO ZAMKNIĘTYCH KLIENTÓW


W drugim nagraniu tego szkolenia zapoznam Cię z regułą OREO, która pomoże Ci zdobyć silną uwagę słuchaczy w tym przeładowanym informacjami świecie. Pomogę Ci też raz na zawsze wyeliminować 3 najbardziej zdradliwe błędy, które mogą zrujnować nawet najlepszego opowiadacza. Pokażę Ci moje 3 patenty, jak uniknąć błędów i zbudować mega pewność siebie, a swój przekaz trwale zapisać w pamięci słuchaczy.

Monika rzuciła nas na kolana. To było 30 minut czystego złota. Jej umiejętności są niesamowite! 

Bill O’Hanlon Mówca, Coach, Autor 38 książek

MODUŁ 3Z

ELEVATOR STORY I GPS


Trzecie nagranie tego szkolenia Cię zaskoczy - przez 3Z. Pokażę Ci, jakie opowieści wywołują Zasłuchanie, Zapamiętanie i Zaufanie. I w jaki sposób i Ty możesz je na zawołanie tworzyć i opowiadać. Dam Ci do tego dwie silne formuły: Elevator Story i opowieść GPS.

To dwa gotowce, łatwe do zastosowania. Pierwszy, wciągająco odpowiada na pytanie „Czym się zajmujesz?”, a drugi, odkrywa Twoją UMP – Unique Motivation Proposition. Do tego dodam przykład niezwykłej firmy, która od 120 lat utrzymuje się na szczycie, dzięki… opowieściom. Ty też tak możesz!

Prawdziwą miarą wartości szkolenia jest stosowanie nabytej wiedzy. 

Po Moniki szkoleniu ludzie to robią! 

 

Magdalena Darowska...............Inżynier................. Projekt Firmy Rodzinne 2

MODUŁ 4

DNA STORY


W tym module nie tylko pokażę Ci, jak DNA STORY trafia przez głowę prosto do serca słuchaczy tak, że nie można się temu oprzeć! Dokładnie – jak zawsze – wyjaśnię, jak tę perswazyjnie silną opowieść stworzyć całkowicie od zera. I jeszcze jedno...

Słyszałam wiele dobrych wystąpień ekspertów storytellingu ... w USA, ale metodologia Moniki i jej styl przekazywania wiedzy absolutnie je przebiła.

Karen Smith Twórca Energy Alchemy Solutions

MODUŁ 5

HAPPY CLIENT STORY


W piątym nagraniu tego szkolenia dam Ci receptę na piękną historię, która przyciągnie nowych klientów. Czym różni się ona od innych historii? Najkrócej mówiąc, robi z Ciebie bohatera. Co bardzo pomocne, pokażę Ci zaskakująco prosty sposób na to, by to klienci sami pisali najwspanialsze historie dla Twojej firmy.

Monika pokazuje konkretne narzędzia i schematy tworzenia ciekawych opowieści. Okazało się, że mam ich dużo, wystarczy je tylko odnaleźć i opowiedzieć w interesujący sposób.

Anna Kosil-Jarząbek Współwłaściciel Kosil Kancelaria Adwokacka

DR STORY 

Nazywam się Monika Górska. Pomagam małym i dużym przedsiębiorcom, ekspertom i trenerom z Polski, i USA, tak opowiadać o swoich firmach, projektach i sobie, by każdy ich słuchał. Nawet jeśli mówią szeptem.

Jestem nagradzanym reżyserem, scenarzystą i dziennikarzem TVP, trenerem, coachem i wykładowcą storytellingu na wydziale projektowania komunikacji SWPS, School of Form. Mam za sobą 100 filmów i 22 lata doświadczenia. Dlatego mogę Cię nauczyć storytellingu na poziomie profesjonalnym. 


PRACOWAŁAM MIĘDZY INNYMI Z: 


© Copyright Monika Górska 2016 l Regulamin i Polityka Prywatności