Chcesz poznać tajemnicę moich kursów online?


Monika Górska | 28 października 2020

Spotkajmy się w piątek, 30.10. Co Ty na to?

Ale najpierw wyobraź sobie salę w eleganckim hotelu, gdzie 60 osób z całego świata – od Japonii, Australii, Brazylii po Francję, Szwecję i USA jednoczy siły by się wzajemnie wspierać w rozwijaniu kursów on-line. 

Każdy dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem, narzędziami, na czele z Jeffem Walkerem, twórcą Product Launch Formula. 

Są wśród nas osoby, które tylko w ostatnim miesiącu, zarobiły na swojej wiedzy po kilka milionów dolarów. Niektóre już po raz kolejny.

I pomyśleć, że jestem wśród nich, w Platinum Mastermind Jeffa, jako jedyna z Polski i Europy Centralnej. I nie czuję się już jak Kopciuszek. 

Po mojej storytellingowej konferencji w styczniu 2015 r. wiem, że czekają tu na mnie z otwartymi ramionami, bo potrzebują mojej wiedzy i narzędzi, żeby zarabiać kolejne miliony. 

A ja potrzebuję ich wiedzy i narzędzi, żeby zarobić mój pierwszy milion. 

Brzmi nieskromnie? A dlaczego? 

Czy nie uważasz, że Twoja wiedza, kompetencje, doświadczenie warta jest miliony, jeśli nie dolarów, to chociaż złotych? 

Ile godzin, potu, poświęceń, pieniędzy, od lat inwestujesz w to, by dzisiaj być tu, gdzie jesteś?

Czy Twoje konto w wirtualnym banku Wiedzy i Kompetencji, nie powinno zacząć procentować? Proporcjonalnie, do Twojego wkładu?Co Cię jeszcze powstrzymuje? Możesz móc i możesz nie móc. To kwestia decyzji i zrobienia tego pierwszego kroku!

Tym pierwszym krokiem może być zajrzenie za kulisy tego, jak to robi 16 uznanych twórców kursów online, m.in. Fryderyk Karzełek, Lidia Buksak, Rahim Blak, Artur Jabłoński.

Zanim zdecydujesz, czy pójdziesz tą ścieżką, posłuchaj o naszych sukcesach i porażkach, o strategiach budowania marki i listy, o tym kiedy wiemy, że to jest ten dobry moment, by zacząć i co robimy, kiedy już brakuje sił.

Opowiemy Ci o tym na konferencji Online Summit. Możesz w niej uczestniczyć bezpłatnie nie ruszając się z Twojego ulubionego fotela, w najbliższy czwartek i piątek, od 10-16.30. 

Jeśli będziesz w piątek, to się spotkamy 🙂 

Pięć lat temu, mogłam móc i mogłam nie móc. Ale podjęłam decyzję i zrobiłam pierwszy krok. A potem kolejne. Ta konferencja jest znakiem tego, że się udało.

A gdzie Ty będziesz za pięć lat?

PS. Jeśli nie możesz wziąć udziału w konferencji „na żywo”, to będzie można też wykupić dostęp, i o ile pamiętam, im szybciej się zdecydujesz, tym będzie taniej. A ja dostanę 50%, jeśli zapiszesz się przez ten link 🙂 >> www.OnlineSummit.pl?ref=37🙂

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: