Zanim wejdziesz na te 22 piętro.


Monika Górska | 15 września 2022

Dwóch ludzi niesie ciężką szafę na 22 piętro.

Kropelki potu ściekają im z czoła i głośno sapią.

Nagle jeden mówi:

– Mam dla ciebie dobrą i złą wiadomość.

– Zacznij od tej dobrej.

– Jesteśmy już prawie na 22 piętrze.

– A ta zła?

– To nie ta klatka.

Czujesz się tak czasem?

A co gdyby ktoś powiedział Ci, że to nie tędy droga, ZANIM wejdziesz na górę? Albo podpowiedział Ci, gdzie jest winda?

Ile potu i nerwów by Ci to oszczędziło?

Dlaczego o tym Ci dzisiaj piszę? Bo mam dla Ciebie dwie wiadomości.

Obie dobre.

Po moim ostatnim liście dostałam od Was sporo maili. A jeden, od Krysi, która prowadzi swoją księgarnię już od trzydziestu lat, sprawił, że się mocno uśmiechnęłam:

– Czy ja potrzebuje mentoringu?

Jak Kania dżdżu!!! Chciałabym doświadczyć tego z Tobą!

Jak wiesz, do tej pory skupiałam się na kursach online, a teraz najczęściej pracuję z CEO, prezesami i zarządami organizacji, jak to było ostatnio z Intelem, Sanofi czy LuxMedem.

Teraz postanawiam to zmienić!

Pogadałam z moim kalendarzem i wygospodarowałam we wrześniu kilka godzin, żeby móc Cię osobiście wesprzeć w tym, czego najbardziej potrzebujesz.

Chcesz skonsultować Twoją opowieść? Twój film? Twój kurs online? Posty w mediach społecznościowych? Artykuły na blogu? Wystąpienie? Twój biznes? Nowy projekt?

Nie lubisz występować przed kamerą online, a musisz, albo po prostu chcesz robić to lepiej i potrzebujesz wsparcia? A może jest jeszcze coś, w czym czujesz, jak ostatnio Ania, że właśnie ja, że będę najbardziej mogła Cię wesprzeć?

Możesz się ze mną umówić! Na godzinkę lub dwie. A nawet trzy, jeśli chcesz 🙂 Możemy dłużej popracować od razu, albo rozłożyć te godziny w czasie. Jak wolisz!

Kiedy? W piątki rezerwuję sobie specjalny czas tylko dla nas. Zaczniemy w kolejny, 23.09., bo na razie przygotowuję się do prelekcji na konferencji dla Pracuj.pl.

Jak się umówisz?

Zobacz, które terminy są jeszcze wolne w zakładce https://fabrykaopowiesci.pl/kontakt/. Jeśli jakaś godzina się nie pojawia, to znaczy, że już jest zajęta.

Wybierz tę, która Ci najbardziej pasuje, zarezerwuj, opłać i… szykuj się na nasze spotkanie. Jak masz to zrobić, dowiesz się z maila.

Gdzie? Online, za pośrednictwem platformy Teams. Przyślę Ci link, więc o nic nie musisz się martwić.

Będę miała dla Ciebie czas, uważnie Cię posłucham, pochylimy się wspólnie nad Twoimi problemami albo potrzebami i podpowiem Ci, jak można je rozwiązać.

A druga dobra wiadomość?

Jeśli chcesz, to na dobry początek nowego roku szkolnego, możesz do końca września skorzystać ze specjalnej zniżki na konsultacje albo mentoring. Nawet jeśli zarezerwujesz sobie kolejne terminy w październiku! Napisz w komentarzu lub na priva, to wyślę Ci kod rabatowy. I oczywiście dostaniesz fakturę, którą możesz wrzucić w firmowe koszty.

To co, jesteśmy umówieni? 🙂

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Dołącz do dyskusji: