Zamiast czekoladki


Monika Górska | 12 grudnia 2019

In statu nascendi.

Te trzy słowa przyszły mi na myśl, kiedy zastanawiałam się, jak zacząć ten mój dzisiejszy wpis dla Ciebie.

I zaraz pojawiła się druga myśl.
– No coś Ty, Monika! Zaczynać po łacinie? Przecież tak się dzisiaj nie robi. Zaraz zamknie ten artykuł i nawet nie przeczyta o tym, co znowu fantastycznego wymyśliłaś.

I trzecia.
Naprawdę napiszesz o swoim projekcie, tak bez ogródek, że jest fantastyczny? Koniec świata! Ale Ty się, dziewczyno, zmieniłaś!

Odegnałam te dwie myśli, jak uporczywe muchy. Na nic więcej nie zasługują.

I, jeśli jeszcze czytasz, to chcę się podzielić z Tobą moim nowym fantastycznym projektem.

Nazywa się: − ·
Myślnik i kropka

I jest to program video, nadawany live.

Gdzie?
Na razie na naszym fanpejdżu Monika Gorska i w grupie Storytelling for Business Success, a wkrótce na Instagramie i LinkedInie.

Kiedy?
Jak dotąd testujemy różne pory – rano, w południe i pod wieczór. Na razie, od poniedziałku do piątku, codziennie. Zamiast czekoladki w adwentowym kalendarzu 🙂 A po Nowym Roku… to się jeszcze okaże.

Bo ten program jest właśnie “In statu nascendi”. Właśnie – na Twoich oczach się rodzi, wykluwa, przepoczwarza.

Prawdę mówiąc, sama nie wiem, co mnie podkusiło, żeby podzielić się z Tobą taką niedoskonałą formą spotkania. Ja – perfekcjonistka na odwyku co prawda, ale nadal, z całego serca, dążąca do doskonałości we wszystkim, co robię .

Ale to zrobiłam. I już dzisiaj, z tym zerowym na start, będzie już dziewiąty odcinek!

Chcesz zobaczyć, ten pierwszy? Tłumaczę w nim, dlaczego warto czasem nie myśleć za dużo i zacząć od razu, z tym, co się ma. I opowiadam więcej o idei naszego nowego programu >> https://www.facebook.com/storytelling.fabrykaopowiesci/videos/998644767173060

Tak bardzo chciałabym, żeby to był nasz wspólny program.
O Tobie i o mnie. O naszym życiu i biznesie. No, i oczywiście o opowieściach. I filmach. To od Ciebie chciałabym usłyszeć, o czym chcesz i potrzebujesz pogadać. A może razem wystąpimy w tym programie?

Co Ci zaprząta głowę? Co budzi czasem o trzeciej nad ranem?

Jak mogę Ci pomóc, wyciągając z mojego przepastnego kuferka pełnego doświadczeń myśli, które zrymują się z Twoimi. Praktyczne wskazówki, które Ci podpowiedzą konkretne rozwiązania Twoich codziennych wyzwań w pracy i w domu. Pomysły, które Cię zainspirują i zmotywują do działania.

Dlaczego?
Bo nie jest dobrze, żeby człowiek był z tym wszystkim sam. Adam też dostał Ewę. A Ty, dostajesz mój Myślnik. Taki trochę, po Lecowsku, nieuczesany, ale czego oczekiwać od takiej kudłatej Moniki 🙂

Wierzę, że razem, wieeeeeele dobrego wymyślimy!

I kropka!

Taki jest plan 🙂

Oczywiście, jeśli tak chcesz.

A chcesz? Daj mi znać w komentarzu 🙂

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: