Upominek dla Ciebie


Monika Górska | 12 października 2017

Właśnie wróciłam z krótkich wakacji. Musiałam się na chwilkę zatrzymać i pobyć w ciszy, żeby usłyszeć swoje myśli. Ostatnio tyle się działo!

Przez ostatnie pół roku z całym wspaniałym zespołem dwoiliśmy się i troiliśmy, żeby uruchomić Storytellingowy Program Sprzedaży. To system dla osób, które czują wstręt do sprzedawania, a kochają swoich klientów i mają dla nich cenne produkty lub usługi.

I dzisiaj właśnie zaczynamy!

Jestem wdzięczna za każdą osobę, która mi zaufała i weszła do programu.

A gdy rozpiera mnie taka radość, pragnę dzielić się nią z całym światem!

Więc z tej radości mam dla Ciebie upominek.

Dla mnie to skarb – pomaga mi w tworzeniu najlepszych opowieści. Jestem przekonana, że pomoże i Tobie, gdy tylko zaczniesz z tego korzystać.

Wystarczy, że wejdziesz na stronę i pobierzesz ten cenny e-book.

Żadnych zapisów, żadnych zobowiązań, to czysta wdzięczność! Choć kryje się tam w cieniu pewna biznesowa propozycja dla bardziej chętnych, to wcale nie musisz z niej skorzystać.

Przedstawiam Ci 3 Generatory Opowieści >> LINK

Przejdź do historii.

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: