[TFMG] Dzień szósty – przemiana


Monika Górska | 3 września 2018

Na koniec naszego festiwalu wybrałam dwa filmy, które mówią o niezwykłych przemianach, które dokonują się w jednej chwili.

Zobaczysz, jak za pomocą banalnie prostych środków wyrazu doprowadzamy bohatera filmowego do nagłego przebłysku zrozumienia.

A ten przebłysk dokonuje jednocześnie przemiany w widzu.

I o tę przemianę „walczymy”, prawda?

Chodzi nam o filmy, które prowadzą do zmian.

Tego właśnie będę chciała Cię nauczyć i wiem, że wystarczą dwa dni, by to opanować.

A tymczasem zobacz, jak to wygląda w praktyce:

Film 1 >> https://monikagorska.com/tfmg-dzien6

Film 2 >> https://monikagorska.com/tfmg-dzien6/#film-2

PS
I to już koniec naszego tygodnia filmowego. Przypominam, że jeszcze możesz dołączyć do uczestników moich warsztatów filmowych, gdzie nauczę Ci robić video podobne do tych, które oglądasz w naszym tygodniu filmowym. Zapisy się powoli kończą >> https://monikagorska.com/video-storytelling-szkolenie-stacjonarne

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: