[TFMG] Dzień czwarty – nieoczekiwana zmiana miejsc


Monika Górska | 1 września 2018

Witaj w czwartym dniu Tygodnia Filmowego dr Moniki Górskiej.

Dziś dwa nietypowe filmy.

Odwrócimy rolę – widzowie staną się bohaterami.

Nie musisz grać głównej roli w swoich produkcjach.

Czasem o wiele ciekawiej się robi, gdy do występu zaprosisz zwykłych widzów, którzy nie mają żadnych zdolności aktorskich, ale potrafią okazywać autentyczne emocje.

Tak, dziś będzie o autentycznych emocjach, takich, których nie da się podrobić.

Zobacz, jak to potężnie działa, gdy możesz pokazać zwykłe, ludzkie emocje.

Sprawdź to na sobie.

A jeśli włączysz do realizacji filmu Twoich współpracowników, te emocje będą grzały Twoją drużynę jak wieczór z nalewkami przy kominku, w mroźną noc.

Zobacz, że emocjonujące wideo może być bardzo proste, trzeba tylko opanować 3 proste rzeczy, których nauczę Cię w ciągu dwóch dni.

Film 1 >> https://monikagorska.com/tfmg-dzien4

Film 2 >> https://monikagorska.com/tfmg-dzien4/#film-2

 

 

PS

Festiwal Filmowy dr Moniki Górskiej jest zaproszeniem nie tylko do oglądania dobrych filmów, lecz także do ich tworzenia. TAK, Ty też możesz tworzyć aż taaaaaakie filmy! Bo ja pokażę Ci, jak to zrobić. We wrześniu, więc zostało mało czasu na szybką decyzję. Kliknij tu po więcej informacji >> https://monikagorska.com/video-storytelling-szkolenie-stacjonarne

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: