Tak bym chciała, żeby nie była bezdomna…


Monika Górska | 14 grudnia 2023

Mam dla Ciebie wieści ze Szczebrzeszyna…

Dostałam wczoraj maila z magazynu IMKER, że książki się skończyły! Jestem pod nieustającym wrażeniem ich rzetelności i tempa pracy. A dzisiaj ma do nich dojechać kurier z Drukarnia Bernardinum i przywieźć ostatnie 730 egzemplarzy! Co to się dzieje! A mi serce rośnie, że mimo skończonej przedsprzedaży nadal kupujecie po kilkanaście książek dziennie – i tak chętnie w komplecie pierwszy i drugi tom! Są tak pięknie wydane, że… sama się zastanawiam, czy nie podłożyć ich sobie w prezencie pod choinkę 🙂

Zaufaj i Pusc - II tom bestsellerowej trylogii Zaufania dr Moniki Górskiej

Zaufaj i Puść zadamawia się też powoli w mediach. W DEON.pl , który objął patronatem medialnym książkę, w ramach adwentu znajdziesz cykl Zaufać Bogu – gdzie w każdy wtorek – a więc i dziś – przeczytasz wybrany fragment mojej książki.

A dodatkowo jeszcze możesz poczytać I część wywiadu, który dla portalu przeprowadziła ze mną Marta Łysek. Rozmowa z nią to była czysta przyjemność! Jej żywa wiara, wrażliwość, piękne słuchanie i zadawanie ważnych pytań, jak i storytellingowe umiejętności sprawiły, że nie mogłyśmy się nagadać. No i będzie cdn. II część wywiadu ukaże się w drugi dzień świąt.

👇👇👇
https://deon.pl/wiara/monika-gorska-kiedy-dotknelam-skaly-golgoty-moje-zycie-przemienilo-sie-w-kilka-sekund-rozmowa,2687678

A jeśli wolisz posłuchać i zobaczyć, to zerknij na mój wywiad w TVP3 Poznań. Mam ostatnio jakieś szczęście do ludzi, bo i tutaj trafiłam na dziennikarkę, żywą, zainteresowaną, empatyczną Agatę Wojtkowiak, która prowadzi cykl Wielkopolska Warta Poznania. Tej rozmowy możesz posłuchać tutaj:

dr Monika Gorska autorka bestsellerowej ksiazki Zaufaj i Puść w audycji TVP Poznan Wielkopolska Warta Poznania

👇👇👇
https://poznan.tvp.pl/74454707/zaufaj-i-pusc-30112023

A najpiękniej, że możemy się tym razem spotkać też na żywo 🙂 Jutro, 13 grudnia, o godz. 18 w Księgarnia „z Bajki”, na os. Przyjaźni 125 C, w Poznaniu. Spotkanie autorskie poprowadzi Dobra Wróżka Opowieści, Krystyna Adamczak – legendarna szefowa Z Bajki i czuła przewodniczka wszelkich działań zarażających miłością do czytania książek. Będzie mi ciepło na sercu, jak również Ciebie tam zobaczę.

Moniko, książki doszły! Jestem na 244 stronie i nie mogę się oderwać 💚 – napisała do mnie Ania. Dziękuję Wam za zdjęcia i ciepłe słowa, które zamiast kominka ogrzewają mnie w zimowe wieczory.

Piękne są te chwile, kiedy książka wędruje w świat, zagląda do domów, grzeje pod kocykiem, odpoczywa w świetle lampy i zaczyna szeptać Ci do ucha swoją opowieść… A ja gdzieś z oddali czekam, aż mi dasz znać, że u Ciebie znalazła swój dom… i jest jej tam dobrze…

Moniko… dziękuję za Twą odwagę, konsekwencję, Miłość, za podzielenie się tyloma swoimi doświadczeniami… czasem wyrażonymi jednym bolesnym zdaniem… Gratuluję Ci ❤️Czekam na spotkanie autorskie, by zdobyć autograf i czekam na trzecią część. – Napisała Dorota.

A Ula:
Pierwszą już dawno przeczytałam, a tą dostałam w piątek wieczorem i w sobotę przeczytałam całą. Jak książka jest ciekawa, to czytam od deski do deski, a Pani naprawdę pisze tak, że człowiek czuje się, jakby razem z Panią przemierzał ten życiowy szlak ramię w ramię. Czytałam wiele książek o duchowości, pobożności i uwielbieniu, ale podczas czytania serii Zaufaj poczułam się dosłownie jak drugoplanowy bohater tej historii. Bo nie da się ukryć, że wszyscy ludzie niosą w życiu inny krzyż, ale każdy z nas ma wiele wspólnych doświadczeń, choć inaczej przeżywanych, ale mimo wszystko podobnych. Im więcej w nas bólu, który powierzamy Najwyższemu, tym bardziej stajemy się silni pomimo naszych lęków 🙏🤗

Mam nadzieję, że książka też już do Ciebie dotarła, a Twoja podróż, w którą wyruszysz ze mną, czytając ją, będzie wyjątkowa i pełna dobrych wrażeń. Będzie mi bardzo miło, jeśli się nimi ze mną potem podzielisz 🙂 Najchętniej w mailu, tylko zaznacz, czy w razie czego mogę i ja podzielić się Twoją opinią w moich listach, czy mediach społecznościowych.

A najlepiej, podziel się od razu, na gorąco, Twoimi wrażeniami z Twoją społecznością na fb, Instagramie czy LinkedInie i otaguj mnie @Monika Gorska albo @Zaufaj i Puść. Jeśli tylko zobaczę Twój post, to z przyjemnością przeczytam i odpowiem! A dzięki Tobie inni też dowiedzą się, jak warto jest w życiu ZAUFAĆ I PUŚCIĆ. A Ty staniesz się w ten sposób Ambasadorem tej książki.

Dbaj o siebie. A może Zaufaj i puść, to też przepis na niespieszne przygotowania do Świąt? Żeby, w tym szczególnie intensywnym czasie, odpuścić wszystko to, co nie jest miłością?

PS
Bardzo dziękuję za każde słowo wsparcia, inspiracji czy modlitwę. W ostatnim tygodniu szczególnie Adze P., Ani J., Agnieszce S., Agnieszce M., Aleksandrze R., Agnieszce R., Adamowi L., Beacie K., Błażejowi K., Beacie F-B., Bożenie U., Barbarze L., Dorocie D-R, Dorocie K., Dorocie L., Dorocie M., Eli K., Ewie G., Ewelinie P., Gosi Sz., Grzegorzowi J., Halinie D., Hani K., Izabeli J., Justynie C., Justynie B., Joannie N., Justynowi O., Jędrzejowi O., Joannie M., Jackowi Ch., Krisowi G., Katarzynie K-N., Katarzynie B., Karolinie G., Katarzynie P., Lawendowemu Lądowi, Monice P., Mice H., Małgosi Sz., Małgosi M., Małgosi K., Marcie J-P., Małgorzacie N., Małgorzacie W., Maćkowi, Markowi, Patrycji D., Paulinie A., Paulinie N-C., Pawłowi L., Radosławowi H., Sotyrysowi P., Tomkowi, Zenobii, Pracowni Sitodruku APLA, Wiesławie B., Wacławie W.

Zaufaj i Pusc - II tom bestsellerowej trylogii Zaufania dr Moniki Górskiej
Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Dołącz do dyskusji: