Spotkajmy się na żywo!


Monika Górska | 15 grudnia 2022

Tak bym się chciała z Tobą spotkać! A Ty?

Zróbmy to 🙂 

W najbliższą niedzielę zapraszam Cię wraz ze stowarzyszeniem Lednica 2000 na moje spotkanie autorskie z książką ZAUFAJ. I – przede wszystkim – na mszę świętą dziękczynną, odprawioną w intencji wszystkich dobrodziejów książki. Tych wierzących i tych wierzących inaczej, którzy na wszelkie możliwe sposoby wspierali powstanie tej książki. 

Gdzie się spotkamy? W ośrodku na Polach Lednickich, 18 grudnia o godz. 11. Po mszy św. podzielimy się opłatkiem, pomodlimy na grobie O. Jana Góry w 7. rocznicę śmierci, a potem porozmawiamy o książce. Będzie czas, żeby spokojnie pogadać, możesz tam też kupić książkę, a ja z wielką przyjemnością wpiszę Ci osobistą dedykację.

Podobno szykują już bigos i barszczyk 🙂 Możesz też przywieźć coś słodkiego na wspólny stół. Miejsca sporo, wszyscy się zmieścimy 🙂

A tymczasem spływają do mnie pierwsze recenzje książki. Jak ta od Kasi, szefowej ważnej i bliskiej mi organizacji:

Kupiłam tę książkę z zamiarem, żeby „przekartkować” teraz, a przeczytać sobie na Święta. Wzięłam ją więc do wanny i… musiałam dolewać co chwilę ciepłej wody, półtorej godziny tak przesiedziałam 😂 Myślałam, że ten egzemplarz nada się jeszcze na prezent dla bliskiej mi osoby, ale już wiem, że no way – muszę kolejny zamówić. Ten zostaje u mnie!

Czytam Wasze pierwsze recenzje – tak osobiste i szczere – z bijącym sercem i wypiekami na twarzy. I z niedowierzaniem, jak czasem wręcz fizyczny efekt ta książka w Was wywołuje… Kiedy ciało reaguje, to najlepsza recenzja dla opowieści. I tak się cieszę, że już jedna trzecia nakładu książki poszła w dobre ręce!

Jeszcze możesz ją zamówić tu:

http://fabrykaopowiesci.pl/zaufaj/

Do przeczytania i do spotkania! Nareszcie! 

Będziesz?

PS

Jeszcze wieści od firmy IMKER, która wysyła książki. 

Do kiedy złożyć zamówienie, aby paczka dotarła przed świętami?

Bazując na naszych doświadczeniach z zeszłych lat oraz deklarowanych przez przewoźników terminach doręczeń, aby zamówienia zostały dostarczone przed wigilią, należy złożyć je maksymalnie do:

19 grudnia w przypadku Poczty Polskiej,

20 grudnia w przypadku InPostu, DPD lub FedExu.

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Dołącz do dyskusji: