Rusza Wielka Promocja Wdzięczności


Monika Górska | 22 lutego 2023

Dzisiaj rusza wielka Promocja Wdzięczności. I trwa równo przez tydzień – do końca lutego.

CAŁY jej dochód przeznaczony jest na wydanie drugiego tomu trylogii Zaufania: “PUŚĆ”.

To wersja ekspresowa. A osobowa?

Cieszmy się Darem Czasu, Łaską Czasu – mówił ks. Jan Twardowski, mistrz drobnych słów z wielkim sensem.

Mój czas mógł się skończyć w lutym 14 lat temu. W jednym mgnieniu oka.

14 lat temu mogłam wybrać inaczej. I nacisnąć klamkę innych drzwi. Ale o tym pojutrze, w opowieści z nowym zakończeniem.

Gdybym 12 lat temu w lutym nie podjęła dramatycznej decyzji, że odchodzę z TVP, nie byłoby Fabryki Opowieści. I, z grubsza licząc, kilkadziesiąt tysięcy osób prawdopodobnie nie dowiedziałoby się, jak pisać poruszające opowieści.

Gdybym w ostatnich dniach lutego 10 lat temu nie obiecała, że jeśli mój fanpejdż będzie miał tysiąc “Lubisiów”, to zacznę pisać co wtorek list storytellingowy, nie byłoby tego mojego listu dzisiaj do Ciebie.

Gdybym w początkach lutego, 4 lata temu, nie pojechała do Galilei, nie napisałabym książki i nie usłyszałabym ostatnio od chyba najbardziej zajętego człowieka na świecie, Marka Kamińskiego:

– Wiesz, wróciłem do niej jeszcze raz. Ona daje MOC.

Wiesz, jaki ma wspólny mianownik te pięć wydarzeń?

No jasne. Opowieści. I storytelling. Piękna sztuka ich tworzenia i opowiadania.

To moja nieuleczalna pasja od blisko 40 lat i najprzyjemniejszy sposób zarabiania na życie od lat 12.

I jeszcze coś.

Wdzięczność. Głębsza niż Rów Mariański. I głębsza nawet niż moja totalna niemożność dania odpowiedzi na pytanie, kiedy spotkają się dwa pociągi, ten ekspresowy i ten osobowy, które ruszyły ze stacji A i stacji B.

I dlatego tak, jak Ci wcześniej obiecałam, od dziś do końca lutego, mojego miesiąca wdzięczności, masz szansę kupić każdy z dostępnych na naszej Fabrycznej stronie kursów storytellingowych w wyjątkowej cenie. A wiesz, że nieczęsto u nas się zdarzają promocje. Ostatnia była ze dwa lata temu. A następna? Jeśli w ogóle będzie, to pewnie za rok.

Z tych kursów nauczysz się, jak tworzyć piękne, poruszające i autentyczne historie do wykorzystania w pracy i w domu. Każdego dnia widzę, jak dzięki takim opowieściom ludzie zbliżają się do siebie, filmy nie są nudne, a biznes staje się bardziej ludzki. I nasze życie nagle nabiera więcej sensu.

Co wybrać?

Jeśli bardziej ciągnie Cię do słów – wybierz kursy storytellingu biznesowego online. Świetnie sprawdzają się nie tylko w budowaniu marki, zarządzaniu, sprzedaży i mediach społecznościowych, ale także w kreatywnym pisaniu i pozyskiwaniu – funduszy na ważny projekt albo nowej pracy.

Polecam Ci szczególnie nasz flagowy kurs – Storytellingowy Program Sprzedaży: Opowiadaj i Zarabiaj, który zachwycił nawet technicznego CEO Intela! W ramach SPS stworzysz aż pięć opowieści pozwalających przyciągnąć wartościowych klientów i współpracowników. To tak, jakby 20% Twojej pracy dawało Ci aż 80% rezultatów.

A jeśli podoba Ci się mój styl pisania w listach czy książkach – to w tym kursie dokładnie takiego stylu opowiadania uczę.

Możesz kupić go w całości jak sezon dobrego serialu albo pocięty na odcinki.

Jeśli wolisz opowiadać obrazem, masz firmę albo zdolne dzieci, lubisz filmować albo przynajmniej już wiesz, że wkrótce bez tego Twoja firma stanie się legendą jak Trójkąt Bermudzki, myślę, że idealna dla Ciebie będzie Akademia Video Storytellingu online.

To, w bardzo przyjemnej do przełknięcia pigułce, cała moja praktyczna wiedza reżysera zdobyta przy realizacji 160 nagradzanych filmów, w połączeniu z 30-letnim doświadczeniem wykładowcy akademickiego w Polsce i za granicą. Z tego pełnego pasji związku narodził się doktorat o reportażu TV jako sztuce opowiadania 🙂 Całe cztery kilo i 423 strony. Same dobre 🙂 Dostał nie tylko wyróżnienie, ale spory jego kawałek wydało jako podręcznik PWN. I w tej formie również dostał nagrodę w konkursie Najlepsza Książka Dla Trenera.

Mówię kilkoma językami, ale najlepiej sobie radzę w języku video. I uwielbiam go uczyć! I… szczerze? Jestem z tego kursu bardzo dumna. Najbardziej z tego, że wystarczy weekend, żeby przerobić całą Akademię i najgorliwsi uczestnicy robią swoje pierwsze filmy od razu!

Nawet koledzy z branży go doceniają! A wiesz, jak to trudno być prorokiem we własnym kraju.

Na naszej Fabrycznej stronie znajdziesz też skromniejsze kursy. Choć każdy pięknie zrealizowany, z dbałością o najmniejszy szczegół. Tak, żeby Ci się przyjemnie uczyło. I w każdym znajdziesz moje belferskie serce i uważność, żeby przyniosły Tobie albo Twoim kochanym bliskim, jak najwięcej pożytku.

Ale nie kupuj kota w worku! Najpierw przeczytaj opinie i zobacz osiągnięcia tych, którzy z naszych kursów już skorzystali:

Tu: https://fabrykaopowiesci.pl/opinie

I tu: https://monikagorska.com/opinie

Powiedziałam Ci już na początku, że CAŁY dochód z Wielkiej Promocji Wdzięczności przeznaczony jest na wydanie drugiego tomu trylogii Zaufania: PUŚĆ.

Ale nie powiedziałam Ci jeszcze jaka duża będzie ta promocja. Ogromna nawet.

Dodałam do siebie lata wszystkich rocznic: 14+14+12+10+4 i wyszło mi…

54,3%

O tyle obniży Ci się cena kursu, jeśli wpiszesz kod rabatowy: WDZIĘCZNOŚĆ

Zaraz, zaraz, ale skąd te 0,3%?

Nie, nie ma nic do tego, jak raz, moja poprawka z matematyki w liceum.

To jest moje świętowanie tych trzech miesięcy, od których “ZAUFAJ” – książka wielokrotnego użytku, jest na rynku. I wszystkich tych osób, które ją już przeczytały! I tych, którym chce się o tym do mnie napisać 🙂 Jak w tym wzruszającym smsie dzisiaj rano:

– Przeczytałem ją w nocy, teraz chcę ją przeczytać drugi raz, a potem….

Tyle spotkań, a dopiero teraz, tak naprawdę Cię poznaję i dziękuję Bogu za Ciebie. o. Marek.

Tak, to ten z “ZAUFAJ”, który mnie kiedyś wyrzucił z konfesjonału 🙂 I jeszcze wiele dobra napisał, ale to już zostawię dla siebie. Nawet nie wiesz, jak takie słowa dodają mi energii i sił.

Jak Ci to brzmi? Chcesz się ode mnie nauczyć sztuki opowiadania historii i robienia filmów? Więcej – napisać Twoją opowieść albo nakręcić swój film? I jeszcze wesprzeć wydanie drugiego tomu “PUŚĆ”?

To:

1. Wejdź na moją stronę ➡️ https://fabrykaopowiesci.pl/sklep wybierz zakładkę: Kursy online albo MasterClass.

2. Przeczytaj opisy i opinie o kursach.

3. Wybierz ten, który Cię najbardziej interesuje.

4. Wpisz kod rabatowy WDZIĘCZNOŚĆ, który da Ci zniżkę 54,3%.

5. Dostaniesz od razu mailem dane do logowania do naszej platformy e-learningowej i fakturę, którą możesz wrzucić w koszty firmy. Chyba że trafią do spamu.

6. Możesz od razu zacząć Twój kurs i przez cały rok wracać do niego, ile tylko chcesz. I napisać, jeszcze dziś, Twoją pierwszą opowieść.

7. I zacząć cieszyć się na wydanie II tomu książki.

Jak szybko? Okaże się już za tydzień, po naszej Wielkiej Promocji Wdzięczności.

8. A jednocześnie i ja będę się cieszyć, że kolejna książka zyskała w Tobie takiego Przyjaciela!

– A co z książką ZAUFAJ? – Myślisz może. – Czy także dasz mi Moniko jakiś rabat?

Tu też mam dla Ciebie dobre wieści! Na tej fali wdzięczności postanowiłam wziąć na siebie koszty przesyłki. To ja zapłacę za nią firmie, która wysyła książki, bez względu na to, jaką formę przesyłki wybierzesz. Oczywiście, jeśli wpiszesz w koszyku ten sam kod rabatowy co przy kursach: WDZIĘCZNOŚĆ.

I jeszcze jedna niespodzianka. Od dzisiaj, przez ten tydzień, nie dość, że nie płacisz za wysyłkę, to jeszcze otrzymujesz kolekcjonerską wersję książki! W słynnej już, pomarańczowej okładce. Niewielu w Polsce może się taką poszczycić. Do tej pory była tylko dla VIP-ów 🙂 Uprzedzam tylko, że ich ilość jest ograniczona. Jeśli się skończą, a Twoja wpłata została już zaksięgowana, dostaniesz zwrot pieniędzy.

Mogę Cię jeszcze na koniec o coś prosić? Poślij mi dzisiaj i Ty dobrą myśl albo modlitwę. Z wdzięcznością, że jesteśmy. Bo przecież tyle razy mogło nas już nie być. I za opowieści, które pomagają nam żyć.

O czym najpierw opowiesz?

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Dołącz do dyskusji: