Przeczytaj, jeśli dobrze mi życzysz


Monika Górska | 24 listopada 2021

Wiesz, co jest tak delikatne, że przerywa się, nawet kiedy się mówi?

To właśnie zrobię teraz.

Przerwę… ciszę!

I zrobię to z wielką radością!
W piątek mam urodziny. A jak urodziny, to czas prezentów. Nie wiem, jak Ty, ale ja najbardziej uwielbiam takie prezenty, które mnie rozwijają i pozwalają przeżyć coś wyjątkowego.

Właśnie sobie podarowałam taki jeden przepiękny! Zapisałam się do Wine Academy mistrza sommeliera Adama Pawłowskiego i w ten weekend miałam pierwsze zajęcia.

Francuzi mówią “Qui bon vin boit, Dieu voit” – kto pije dobre wino, widzi Boga. No to ja się go w ten weekend bardzo naoglądałam 🙂 I odkryłam, że nie tylko dla człowieka, ale i dla wybitnego wina, można stracić głowę.

Opowiem Ci jeszcze o tym kiedyś, ale teraz pewnie już czekasz na swój prezent?

Jeśli do tej pory przed napisaniem opowieści biznesowej albo stworzeniem profesjonalnego video powstrzymywały Cię względy finansowe, chcę Ci dać autentyczną szansę, by to wreszcie zrobić!

Teraz albo nigdy. Bo kto wie, co będzie za rok!

Od dzisiaj możesz kupić wszystkie moje kursy online, dostępne w naszym fabrycznym sklepie, z urodzinową zniżką… 57%.

Jeszcze nigdy nie była tak duża!!! A ponieważ Nowy Ład już puka do drzwi, to od nowego roku i ceny w naszej fabryce będą musiały pójść w górę. Niestety.

Ceny kursów ze zniżką zaczynają się teraz już od 41,71 zł 🙂

Jak z niej skorzystać?

Wejdź na stronę www.fabrykaopowiesci.pl/sklep, wybierz kurs online, o którym marzysz lub który może Ci się najbardziej przydać, i w koszyku wpisz kod: DOBRZE CI ŻYCZĘ

Który kurs wybrać? Nie wiem, czego Ci teraz akurat najbardziej potrzeba, ale mogę Ci podpowiedzieć, które kursy dadzą Ci najpełniejszą wiedzę.

Jeśli chcesz dobrze i angażująco opowiadać w mediach społecznościowych, w książkach, na wystąpieniach i szkoleniach, jeśli nie lubisz sprzedawać, a musisz, bo prowadzisz biznes, jeśli chcesz być lepszym liderem albo copywriterem czy marketerem, albo po prostu zależy Ci na ludziach i chcesz to pokazać Twoją marką osobistą, najbardziej skorzystasz z naszego flagowego kursu online: Storytellingowy Program Sprzedaży – Opowiadaj i Zarabiaj, który z urodzinową zniżką kupisz teraz o 1050 zł taniej!
⬇⬇⬇
https://fabrykaopowiesci.pl/sklep/kursy-online/storytellingowy-program-sprzedazy-opowiadaj-i-zarabiaj/

A jeśli chcesz tego wszystkiego, co napisałam wyżej, ale od słowa pisanego bliżej Ci do języka filmu, to polecam Ci moje drugie “ukochane dziecko”. W Akademii Video Storytellingu, w praktyczny i mega skondensowany sposób, przekażę Ci całą moją wiedzę filmową! Dzięki temu masz szansę nagrywać filmy, które nie nudzą 🙂 I tutaj zniżka w wersji rozszerzonej kursu, pozwoli zaoszczędzić Ci 1751 zł.
⬇⬇⬇
https://fabrykaopowiesci.pl/sklep/kursy-online/akademia-video-storytellingu/

Jeśli chcesz, możesz też zajrzeć za kulisy i zobaczyć fragment mojej Akademii Video Storytellingu u dołu tej strony.
⬇⬇⬇
https://wpidea.pl/blog/podcast-monika-gorska/

Uwaga, urodzinowa zniżka to nie Black Friday! Kończy się w niedzielę, po moich urodzinach, 28.11 o północy.

Samo pisanie opowieści, oprócz tego, że świetnie ustawia komunikację biznesową, w ogóle ustawia myślenie o swojej pracy, celach, misji. A wiadomo, sukces w biznesie zaczyna się od głowy. Tak mówią sami uczestnicy naszych kursów online.

Przeczytaj ich opinie na stronie, żeby nie kupować kota w worku.

Ale mam do Ciebie prośbę. Nie kupuj kursu, jeśli nie chcesz napisać opowieści albo zrobić filmu. Serio. Wiedza to za mało. Nie nauczysz się tworzenia opowieści, jeśli nie będziesz tworzyć opowieści.

I chce Cię tylko upewnić, że żeby zacząć je tworzyć, wcale nie musisz umieć opowiadać. Ale musisz zacząć, żeby się nauczyć dobrze opowiadać.

Może, dzięki temu, że skupisz się w tym czasie na sobie, na Twoich wartościach i potrzebach, i inwestowaniu w przyszłość, unikniesz listopadowo-covidowej depresji?

A może skorzystasz z tej zniżki, żeby już teraz kupić prezent na Boże Narodzenie?

Komuś, kto jest dla Ciebie ważny i komu chcesz pomóc się rozwijać? Podaruj mu w prezencie piękny voucher na któryś z naszych kursów online. A może to Ty będziesz tym kimś?

A może dzięki Tobie i ja będę mogła pisać dalej moją książkę?

Wiesz, przyszedł mi do głowy jeszcze taki pomysł. Może wpadniesz do mnie na imprezkę urodzinową? 26 listopada, o ile nic nie stanie na przeszkodzie, będę w Rzymie. I stamtąd gdzieś z Campo di Fiori, albo przy Colloseum, moglibyśmy połączyć się na żywo, na fb live, powiedzmy w ten piątek, o 20. Tak na godzinkę z kawałkiem? Zapraszam Cię!!! Zrobimy głośne czytanie mojej książki. Każdy będzie mógł podać jakiś numer strony, a ja przeczytam mu kawałek tego, co napisałam 🙂 To będzie światowa prapremiera 🙂 Co Ty na to?

Jeśli jesteś na tak, to napisz mi w komentarzu – bo zastanawiam się, czy to jest w ogóle dobry pomysł.

A teraz pomyśl, o czym chcesz opowiedzieć, i życz mi dobrze 🙂 A ja Cię wezmę za rękę i pokażę, jak w miarę bezboleśnie, za to z toną radości, możesz przejść do historii 🙂
https://fabrykaopowiesci.pl/sklep/kursy-online

PS. A jeśli potrzebujesz wsparcia przy wyborze kursu, albo masz jakieś pytania, zadzwoń do nas: 601 776 618 – chętnie Ci podpowiem, wyjaśnię, doradzę! A jak nie będę mogła rozmawiać, to oddzwonię 🙂

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Dołącz do dyskusji: