Masz? To marz. Nie masz? Też marz.


Monika Górska | 20 kwietnia 2018

Powiedz mi, o czym marzysz, a powiem Ci, kim jesteś…

– Ach, żeby to było takie proste – może mówisz teraz sobie. – Mam cele, mam zobowiązania, mam plany, ale marzenia? Kto ma dzisiaj czas na marzenia?

Więc nie zapytam Cię dzisiaj, o czym marzysz, ale – czy marzysz?I – co robisz ze swoim marzeniem, kiedy czujesz, że Twoje życie, Twój biznes, przyspiesza jak kolejka górska na szczycie, a na Twojej drodze co rusz pojawiają się nowe atrakcje. Tak ojciec montażu – Siergiej Eisenstein nazywał komplikacje?

Ale zanim mi odpowiesz, posłuchaj mojego video listu z OPOWIEŚCIĄ NA PYTANIE:

Dlaczego opłaca się marzyć?

I zobacz fragment mojego filmu o Dorocie, która mnie o tym przekonała.

To jak będzie z tym Twoim marzeniem?

PS
Ponieważ nasza Fabryka Opowieści twórczo się rozwija, mi się marzy, żeby poszerzyć nas zespół o asystenta operacyjnego. Znasz mnie już trochę, więc wiesz, że musi być WYJĄTKOWY. Co mam na myśli? Zajrzyj na tę stronę: https://monikagorska.com/asystent-operacyjny-rekrutacja

PS 2
Jeśli frapuje Cię też pytanie „Jak znaleźć siłę, kiedy nie mam już sił?”, to tutaj znajdziesz na nie OPOWIEŚĆ >> https://monikagorska.com/blog/poczekaj-na-stodole

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: