Lubisz prezenty? Coś dla Ciebie mam…


Monika Górska | 3 grudnia 2015

Jeśli jesteśmy choć trochę do siebie podobni, to wierzysz, że Twoje życie może być jeszcze lepsze, niż do tej pory. Chciałbyś, żeby jak najwięcej ludzi usłyszało o Tobie, o Twoich ideach i przesłaniu, które niesiesz światu. Żeby poznało wartość, którą chcesz się dzielić się z innymi. Jeżeli tak jest, to mój prezent jest właśnie dla Ciebie. Kliknij w link, żeby go odebrać:

Koniec roku i adwent to czas oczekiwania, czas przygotowań i zmian. Chcę pomóc Ci wykorzystać te dni tak, byś w ten nowy rok wszedł pełen wiary w Twoje możliwości i siłę Twojej marki. Chcę, byś już nigdy więcej, nie musiał podawać Twoim potencjalnym klientom lub partnerom wizytówki ze spuszczonym wzrokiem i obawą, że za chwilę wyląduje w koszu na śmieci.

Wiem, że możesz być jeszcze lepszą opowieścią niż myślisz. Dlatego chcę podarować Ci coś wyjątkowego. Nie mam dla Ciebie adwentowego kalendarza pełnego czekoladek na każdy dzień, mam za to dla Ciebie coś, co sprawi, że każdy kolejny tydzień przybliży Cię do stworzenia Twojej narracyjnej wizytówki. Dzięki tej wizytówce trafisz nie tylko do mózgu, ale także do serca Twojego klienta i pokażesz mu, dlaczego to Ty jesteś najlepszym z możliwych wyborów.

Pewnie zastanawiasz się, jak stworzyć taką wizytówkę. Nie martw się, przejdziemy ten proces razem, krok po kroku. W czterech kolejnych mailach, dostaniesz ode mnie mailem link do krótkiego video z jednym storytellingowym narzędziem i jego instrukcją obsługi. Żeby zapisać się na to darmowe szkolenie online kliknij poniżej:

Bardzo zależy mi, żebyś nie tylko poznał te narzędzia, ale także od razu je wykorzystał. Dzięki temu Twoja opowieść będzie gotowa na Nowy Rok. Dlatego oprócz video dostaniesz także pdf, w którym za każdym razem najdziesz opis storytellingowego narzędzia oraz zadanie do wykonania. Kiedy zrobisz wszystkie cztery ćwiczenia, nie będziesz mógł uwierzyć, jak proste było stworzenie Twojej własnej narracyjnej wizytówki – opowieści, dzięki której Ci, na których Ci najbardziej zależy, Cię wysłuchają, zapamiętają i pokochają.

 

 

PS
I jeszcze jedna dobra wiadomość. Możesz podzielić się tym wyjątkowym prezentem także z Twoimi znajomymi i przyjaciółmi. Wyobraź sobie, jak zmieni się nasz świat, jeśli każdy z nas stanie się swoją najlepszą opowieścią…  Po prostu wyślij im ten link >> www.monikagorska.com/prezent-dla-ciebie

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: