Liczy się pomyŚl


Monika Górska | 2 listopada 2017

#nieŚpięBoMyślęOilovemkt, #coMiWgłowieZostałoPoilovemkt

Gdy łucznicy strzelają dla wprawy, mówi mój ulubiony Tomas Merton, mogą w pełni pokazać swoje umiejętności. Gdy stawką jest mosiężna klamra, są już nieco zdenerwowani. Kiedy zaś walczą o złoto, stają się ślepi lub widzą przed sobą dwa cele – po prostu tracą rozum!

 

   

 

Mimo idei grywalizacji, która mi jest totalnie obca i raczej zniechęcała mnie dotąd do bycia prelegentem, atmosfera na TEDzie dla marketerów, czyli konferencji I Markekting okazała się świetna i nikomu rozumu nie odjęło. Nie sądziłam, że polscy marketerzy mają aż takie poczucie humoru!
I niektórzy prawnicy też

Nie przespałam ani minuty. Choć moją prelekcję pamiętam jak przez mgłę. Za to uczestnicy, pierwszego dnia I Marketing, jak się wczoraj okazało z publikacji SlideCase dali jej największą ilość gwiazdek i zrobili przy niej największą ilość notatek. To dla mnie największa nagroda, bo chciałam, mimo hadcorowego dla mnie limitu 18 minut, dać jak najwięcej praktycznej wiedzy “Zrób to sam”.

A jako najciekawszą prelekcję drugiego dnia I Social Media uczestnicy uznali prelekcję Artur Jabłoński który i dopowiedział (o kampaniach na facebooku) i dowyglądał

Przy niektórych wystąpieniach bolał mnie ze śmiechu brzuch i zastanawiałam się, czy oglądam stand-up czy może roast. Prawie każda odwoływała się do Super MOCY Batmana polskiego marketingu Przy kilku wgniotło mnie w fotel z myślą – to w tę stronę zmierza świat? W tę stronę biznes?

Wycisnęłam z tych dwóch dni absolutną esencję. Te 17 porad, tipów czy przykazań to obraz trendów polskiego marketingu na przełomie 2017/2018 od najlepiej zorientowanych wśród najlepiej zorientowanych w Polsce:

I dzień – I <3 Marketing

Jacek Kłosiński
Monika Górska
Paweł Tkaczyk
Ewa Wysocka
Kamil Kozieł i Janina Bak
Michał Brański
Jacek Kotarbiński
Paweł Sala
Jakub Cyran
Maciej Lewinski
Grzegorz Mogilewski
Artur Kurasiński
Bart Berlinski
Dagmara Plata-Alf
Maciej Ossowski
Michał Kasprzyk
Michał Sadowski


II dzień – I <3 Social Media

Bartłomiej Rak
Tomasz Palak
Dominik Wartecki
Maciek Budzich
Kamil Jakub Natil & Rafał Myśliński
Barbara Stawarz
Jakub Biel
Dagmara Pakulska
Urszula Bielska-Phelep
Artur Jabłoński
Michał Bajorek
Maciek Wróblewski
Rahim Blak
Piotr Bucki & Masny Rafał
Cezary Kuik
Adrian Martinez
Magdalena Urbaniak

 

 

 

 

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: