Jesteś jak Ania czy jak Monika?


Monika Górska | 17 grudnia 2019

Masz już wszystkie prezenty? Jeśli jesteś jak Ania, którą w naszej Fabryce Opowieści nazywamy Anną da Vinci, to już od października z ekscytacją Sherlocka wędrujesz po sklepach, zaglądasz do galerii, starannie wyszukujesz prezenty, które ucieszą pod choinką Twoich bliskich.

Albo kupujesz włóczki, filce i guziki, z których sama je wyczarujesz.

Jeśli jesteś jak ja, to… na tydzień przed świętami masz już co prawda w szafie za rzeczami schowanych kilka drobnych prezentów, ale ciągle jeszcze zastanawiasz się, co by tu jeszcze wymyślić.

Pamiętam, jak byłam dzieckiem i na święta rzucili takie kubańskie, zielone pomarańcze. Zawsze każdą pomarańczą dzieliłam się z mamą po połowie – a teraz mogłam zjeść całą! Toż to była uczta.

A oni… przecież… mają już wszystko. Albo prawie wszystko.

Jak ich ucieszyć? Jak zainspirować? Najlepiej, żeby to w dodatku było coś pożytecznego…

Mam!

Podaruję im bardzo cenny prezent. Wykonany z największą troską i staraniem. Bardzo użyteczny – na co dzień i od święta. Przyszłościowy! Rozwojowy! Nie niszczy się! Pięknie zapakowany! I na dodatek… sama go zrobiłam! No.. prawie… pomagał mi Elf-Ania.

O tym moim prezencie Basia napisała mi kiedyś w mailu:
Monika, dziękuję za inspirację i ogromną dawkę wiedzy. Świetnie przekładasz język profesjonalnego filmu na nasz codzienny alfabet. Oglądnę ten kurs z córkami. Niech będą świadomymi widzami, tym bardziej, że młode pokolenie obraca się głównie w świecie wideo. Dziękuję, że zwracasz uwagę na odpowiedzialność twórcy. Wszelkiej pomyślności w kolejnych Twoich projektach.

A Krystian:
Do tej pory to była wiedza tajemna, elitarna, zarezerwowana tylko dla studentów szkół filmowych i przekazywana w ciągu kilku lat, a teraz wreszcie ktoś mówi o tym wprost, zebrał to w całość, sensownie poukładał i ciekawie opowiedział. Otwierasz drzwi, których już nie trzeba wyważać.

Dobrze zgadujesz – podaruję moim bliskim, tym, których kręci robienie video moją Akademię Video Storytellingu.

A tym, którzy jeszcze nie mają swojej opowieści, podaruję jeden z odcinków Storytelling -Pro. Może ten, dzięki któremu napiszą swoją opowieść DNA? A może opowieść drogi – GPS?

Głupio mi się tak chwalić, ale uważam, że to będzie piękny, cenny i pożyteczny prezent wielokrotnego użytku 🙂

A może także dla Twoich bliskich?

Może zamiast kartonu w szeleszczącym papierze, podarujesz elegancką kopertę, a w niej voucher z dostępem do kursu?

Zwłaszcza, że możesz go kupić do Wigilii z 30% zniżką świąteczną? I możecie się złożyć całą rodzinką 🙂

Jak z tego skorzystać?

Wejdź do SKLEPU i spośród dostępnych tam w sprzedaży kursów online wybierz ten, który chcesz podarować bliskiej osobie.

W koszyku podaj kod zniżkowy: WIGILIA i zaznacz opcję “Kup na prezent” – jak na grafice poniżej.

Po zakupie na swoją skrzynkę e-mail otrzymasz voucher, (i oczywiście fakturę, którą pewnie możesz wrzucić w koszty).

Aby podarować dostęp do kursu online, przekaż obdarowywanej osobie link z maila lub wydrukuj voucher z załącznika, zapakuj do pięknej koperty i wręcz go osobiście 🙂

Po wejściu w link obdarowana osoba zaloguje się na naszej platformie, a tam będzie już na nią czekało sprezentowane przez Ciebie szkolenie.

A potem koniecznie napisz mi o tych okrzykach radości, a może nawet łzach wzruszenia, i podziękowaniach, które usłyszysz. A jeszcze lepiej o efektach tych kursów w życiu tych szczęśliwców, którzy mają Ciebie blisko!

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: