Jak myślisz, da się to w ogóle zrobić?


Monika Górska | 25 listopada 2021

Jak się nie bać? Skąd bierzesz poczucie własnej wartości i bezpieczeństwa? Wiesz, gdzie jest Twoje najsłabsze ogniwo? I jaki jest najlepszy magnes na cuda? 

Masz chęć ze mną trochę o tym pogadać?

Już wiesz, że mój poprzedni rok był Rokiem Radości. Choć jak na podwórkowej huśtawce, nie zawsze była u mnie na górze radość. Raz po raz był smutek. Ale się mocno wybijałam z ziemi, by spadał na dół 🙂 

A teraz, w przeddzień moich urodzin, chcę Ci szepnąć, co postanowiłam. Trochę się wstydzę o tym pisać tak w c-dur, ale jednak piszę, bo ufam, że mnie zrozumiesz. I chcę wziąć Ciebie na świadka. 

Mój nowy rok życia, będzie… ROKIEM WDZIĘCZNOŚCI I PRAWDY. 

Tym razem chcę się bardziej przyjrzeć sobie. Kim jestem, to już raczej wiem. Choć to jest niekończąca się opowieść. Ale chcę się teraz przyglądnąć się temu, co naprawdę czuję. Także wtedy, kiedy czasem nie czuję. 

I czego tak naprawdę potrzebuję… Ja, Monika. By ŻYĆ! Bardziej i piękniej. I bardziej kochać. Nie zajmowałam się sobą od jakichś 20 lat…

W tym roku, który właśnie zaczynam, chcę też spotykać w prawdzie tych, których Najlepszy Scenarzysta Świata przelotem, lub na długo, stawia na mojej drodze. Z miłością. Ale bez iluzji.

To będzie też rok dalszego zgłębiania prawdy o TYM, który kocha mnie najbardziej na świecie. I Ciebie też! 🙂

A to wszystko z wdzięcznością, która jest najczulszym językiem miłości. I kluczem do nieba.

To całkiem mocne zadanie na ten mój nowy rok, nie? Jak myślisz, da się to w ogóle zrobić? Jedno jest pewne! Będzie mi potrzeba dużo Twojego wsparcia 🙂 

A ja dzisiaj ruszam do Wiecznego Miasta, powierzyć też te wszystkie moje sprawy św. Monice. Tak mi się marzy msza św. przy jej grobie, w moje urodziny…

A może masz ochotę jutro świętować ze mną i wpaść do mnie do Rzymu na imprezkę urodzinową 26.11. o godz. 20?  

Chętnie podzielę się z Tobą kilkoma z tych prawd, które już odkryłam, o tym, jakie cuda robi w naszym Życiu Najlepszy Scenarzysta na Świecie, jeśli Mu tak totalnie, bezgranicznie zaufamy!

I przeczytam Ci fragmenty z mojej książki “Zaufaj i puść się”. Każdy będzie mógł wybrać swoją stronę 🙂 Pierwszą już zarezerwowała Anna Wacława: – 26! jak dzień moich urodzin. 

Pogadamy sobie, poopowiadamy, poznamy się. Oczywiście online 🙂 Tak na luzie 🙂 każdy przynosi własne wino, i coś do przegryzienia 🙂  

Myślę, że najwygodniej będzie nam to zrobić na moim fanpejdżu ➡ www.facebook.com/storytelling.fabrykaopowiesci

To co? Wpadniesz do mnie? 

Wiem też, że każdy z nas potrzebuje do tego czasem głaska, a czasem kuksańca, a nawet kopniaka albo jakiegoś impulsu, który wyzwoli działanie. 

To są kulisy pomysłu na moją urodzinową promocję – z aż taką dużą zniżką 57%. 

Żeby już nie było wymówki, jeśli marzysz o nauczeniu się pięknej sztuki opowiadania. Słowem, a może też i obrazem, dźwiękiem i sobą. 

Marzy mi się, żeby powstały dzięki temu tysiące opowieści! Może także… opowieści na prezenty dla waszych bliskich? Takie “Hand & Heart made”.

Wystarczy, że wejdziesz www.fabrykaopowiesci.pl/sklep/kursy-online i wybierzesz kurs, który Cię interesuje, a w sklepowym koszyku wpiszesz urodzinowy rabat: DOBRZE CI ŻYCZĘ.

Bo ja dobrze Ci życzę. Bardzo, bardzo dobrze!

A Ty mi?

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: