Bez Ciebie nie będzie tak fajnie


Monika Górska | 27 września 2018

Pytałam, czego im zabrakło. Odpowiadali jednogłośnie: “Czasu! Czy nie można by uszczknąć trochę z godzin nocnych?”, “Od początku mówiłam: Jaki dyrygent, taka orkiestra”, “Ogromna dawka użytecznej wiedzy, niesamowici ludzie i mnóstwo emocji… Ale jakich!”, “Dla mnie najlepszy czas w mijającym roku” – pisali do mnie uczestnicy poprzednich konferencji. Chcesz do nas dołączyć w tym roku? Zapraszam Cię!

12-13 października na dwudniową storytellingową konferencję OPOWIADAJ I ZARABIAJ Live, do bardzo storytellingowego miejsca Collegium Da Vinci w Poznaniu.

To jest konferencja TYLKO dla pasjonatów storytellingu, więc będą sami swoi. Spotkasz tam studentów Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego i Storytellingowego Programu Sprzedaży. I to JAKICH…! Zostało jeszcze dosłownie kilka miejsc dla członków naszej storytellingowej społeczności, po cenie bez VAT-u. Standardowo jeden dzień mojego szkolenia kosztuje 1000 zł + VAT.

Wszystkie potrzebne do podjęcia decyzji informacje znajdziesz tutaj >> https://monikagorska.com/otwarta-konferencja-opowiadaj-i-zarabiaj-live-2018

Wiesz, dokładnie 5 lat temu dostałam zaproszenie na podobną konferencję, organizowaną dla uczestników kursu Product Launch Formula Jeffa Walkera. To był najdroższy kurs, jaki do tej pory w życiu kupiłam.

Konferencja była w bonusie, ale do tego muszę dopłacić za lot do Phoenix w Arizonie (brrr… tam nie ma tanich lotów), hotel Double Tree Hilton (nie mogli poszukać tańszego?), jedzenie (no, chociaż na tym nie zbankrutuję, znajdę sobie jakiś fast food TEX MEX). Sprawdzam ceny… sumka rośnie jak na drożdżach. No, ale przecież to inwestycja w moją przyszłość (hmm, a jak się nie zwróci?).

Tylko ten czas. To najgorszy moment na wyjazd. Jestem tak zawalona robotą, że ledwo uszy mi wystają. I jeszcze te męczące 17 godzin lotu, i zmiana czasu – 8 godzin. No, ale Jeff Walker… i ludzie z mojego kursu… (no tak, ale oni pewnie przerobili już cały kurs, a ja nie otworzyłam jeszcze połowy modułów). Hmm, to może tym bardziej warto pojechać i chociaż skorzystać z tej wiedzy, która będzie przekazana na żywo.

To jednak dobry pomysł. Drogo, bo drogo, ale czuję, że to mi się opłaci.

No i… nie pojechałam.

Oczywiście żałowałam tej decyzji już na drugi dzień po zamknięciu zapisów, a potem, kiedy widziałam relacje z konferencji, to już w ogóle nie mogłam dojść ze sobą do ładu. (Dlaczego? nie?? pojechałam???!!! *&%# 🙁 )

W biznesie rzadko szansa puka dwa razy. Ale tym razem zapukała.

Do dzisiaj nie wiem, jak to się stało, ale po roku znowu dostałam zaproszenie od Jeffa.

Kilka miesięcy wcześniej, w moje imieniny, zmarła moja mama. Byłam w totalnej rozsypce. Pojechać? (Ale ja się do niczego nie nadaję. W takim stanie, to nawet nie wiem, czy się dogadam po angielsku).

Pojadę. Całe życie dbałam o innych. Teraz pora, by zadbać o siebie. Zrobię sobie wakacje. Wreszcie spełnię jedno z moich najstarszych marzeń i zobaczę Wielki Kanion.

A biznesu marzeń z samych marzeń nie utkam. Potrzebuję wsparcia mądrzejszych ludzi, ludzi z doświadczeniem, ludzi z pasją, ludzi, którzy, tak jak ja, są na tyle szaleni, że ukręcają łeb wężowi w kieszeni i ze wszystkich stron świata zjeżdżają na konferencję, by naładować na maksa swoje akumulatory, zdobyć nowych przyjaciół, klientów, partnerów, a przede wszystkim poczuć, że MOGĄ MÓC.

Dalszy ciąg tej historii już znasz. Jeśli tylko czytasz moje posty, listy albo czytałeś moją książkę “Spełnij marzenie, marzenie spełni Ciebie. 12 lekcji życia od Wielkiego Kanionu”.

Wiesz, że gdyby nie tamta decyzja, że wbrew okolicznościom, sytuacji, a nawet trochę wbrew sobie, jadę na konferencję Jeffa Walkera, nie byłoby Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego.

A ja być może już bym, śpiąc gdzieś pod mostem, zajadała kanapki od znajomych (co obiecali mi, kiedy zastanawiałam się, czy odejść z etatu w TVP i założyć firmę).

Dlaczego?

Bo gdybym nie pojechała, nie usłyszałabym tego JEDNEGO ZDANIA, które zmieniło wszystko.

Chcę się z Tobą na konferencji nim podzielić. I osobiście podarować Ci wyjątkowy prezent, który da Ci takiego kopa, że NIC JUŻ CIĘ NIE POWSTRZYMA.

Tylko, czy TY tego chcesz?

Tutaj masz link do strony ze wszystkimi szczegółami >> https://monikagorska.com/otwarta-konferencja-opowiadaj-i-zarabiaj-live-2018

Zapisy zamykamy w momencie wyczerpania miejsc, żeby nikt nie musiał podpierać ścian 🙂

Daj sobie chwilę ciszy, by posłuchać siebie. Skup się tym razem tylko na sobie. Co jest dla Ciebie dobre? Czego potrzebujesz? Czego Ci brakuje, by Twój biznes był jak z marzeń?

A potem – jeśli tylko poczujesz, że to nasze spotkanie, z tymi ludźmi, w tym momencie życia, w którym jesteś, jest właśnie dla Ciebie – uwolnij się i leć tam, dokąd wiatr Cię porwie.

Do zobaczenia?!

 

A tak było w zeszłym roku 🙂

Podziel się tym wpisem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Jestem jak znaczek pocztowy. Trzymam się jednej rzeczy w drodze do celu. Ta jedna rzecz to opowieści. Mój cel: nauczyć przedsiębiorców tak opowiadać, żeby ich biznesy i życie stawały się jak najlepszą fabułą. Taką na Oscara. Od 26 lat jestem praktykiem storytellingu: zrobiłam setkę filmów nagradzanych na całym świecie i uczę sztuki opowiadania. Ostatnio w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Najbardziej lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy moi klienci piszą w mailach: "Monika, ten storytelling naprawdę działa!"


Dołącz do dyskusji: