Moduł 5 - Happy Client Story

Nie czekaj na szczęście w biznesie. Wystarczy poprosić


Dla osoby, która prowadzi biznes z sercem i pasją, nie ma nic lepszego, niż zachwyceni klienci, którzy opowiadają o niej wszystkim same cudowne rzeczy. Prawda?

Jeśli jesteś taką osobą, przypomnij sobie, jaką wtedy czujesz dumę ze swojej pracy? I jak pod wpływem takich historii kolejni klienci sami do Ciebie przychodzą, nie pytając nawet o ceny.Chcesz to przeżywać częściej?

Mam na myśli uczciwe poczucie dumy i… najazdy klientów, zdecydowanych na zakup, zanim jeszcze przekroczą próg Twojej firmy.

Tak, masz to w zasięgu ręki. Oto moja recepta: zacznij posługiwać się na co dzień kolejnym typem opowieści - Happy Client Story.

Przyniesie Ci szczęście. Klientów. Zamówienia. Pewnie pieniądze.W tym module szkolenia pokażę Ci 3 ważne rzeczy:

1. Czym jest i jak działa Happy Client Story - poczujesz to na sobie, bo pokażę Ci fascynujący przykład takiej historii.

2. Pokażę, jak sprawić, by zadowoleni klienci pomogli Ci w tworzeniu takich historii. Właściwie, to dostaniesz gotowy przepis na silne rekomendacje klientów, którym ciężko się oprzeć.

3. Poznasz szablon Happy Client Story i zobaczysz, jakich 3 błędów unikać, by nie zepsuć tych opowieści.Happy Client Story tworzy różnicę.

Przepastną różnicę między zwykłą firmą, która musi walczyć o każdego klienta, a firmą, o którą walczą klienci. Jedną z takich nieprawdopodobnych historii usłyszysz na tym szkoleniu. Już za chwilę wszystko stanie się jasne.

Wybierz najlepszą dla Ciebie opcję, wpisz swój adres e-mail i kliknij "kup teraz".
Zaraz po zakończeniu płatności, dostaniesz ode mnie maila z dostępem do szkolenia.
Czasami maile trafiają do spamu, więc jeżeli go nie znajdziesz w skrzynce odbiorczej, koniecznie zajrzyj też tam.

Nagranie video

Otrzymasz:

Nagranie szkoleniowe video, w którym dokładnie omawiam każdy kolejny krok tworzenia i ulepszania Twoich opowieści.
297 zł

Nagranie video + mp3 + podręcznik

Otrzymasz:

1. Nagranie szkoleniowe video, w którym dokładnie omawiam każdy kolejny krok tworzenia i ulepszania Twoich opowieści.
2. Nagranie szkoleniowe w wersji audio w mp3.
3. Podręcznik w PDF, 85 stron, z ćwiczeniami i szablonami, dzięki którym łatwo przejdziesz od słuchania, do stosowania tej wiedzy.
497 zł