OPOWIADAJ I ZARABIAJ [kurs online]

Storytellingowy Program Sprzedaży 

OPOWIADAJ I ZARABIAJ

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

NIE MUSISZ SPRZEDAWAĆ, BY KLIENCI KUPOWALI! 

Dam Ci odpowiedź na pytanie: co zrobić, by klienci pokochali Twoje produkty lub usługi tak, jak Ty i byli gotowi wiele za nie zapłacić.

To jest program dla wyjątkowej grupy osób, które swój biznes traktują bardzo osobiście. Nie sprzedają samych produktów i usług – oddają swój czas i zaangażowanie. I za tę ogromną wartość chcą odpowiednie pieniądze, bo to w końcu biznes. Ale nie zawsze je otrzymują, dlatego przybywam na pomoc z moim programem. Mam pewny sposób na pozyskiwanie nowych, dobrze płacących klientów, dla których wysoka cena nie jest problemem. Dzięki temu zaczniesz coraz więcej zarabiać. Znajdziesz więcej osób podobnych do siebie, wyznających takie same wartości, które będą chciały zostać Twoimi klientami, wiążąc się na lata, a nie od promocji do promocji.  

Oto ekspresowa wersja mojej oferty dla wszystkich tych, którzy lubią krótko.  

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w szkoleniu online, dzięki któremu zaczniesz więcej sprzedawać za pomocą biznesowych opowieści. Już po pierwszej lekcji zobaczysz u siebie zmianę - odkryjesz, że i Ty potrafisz opowiadać, dzięki praktycznym narzędziom, które otrzymasz.  

Szkolenie potrwa 8,5 tygodnia. W tym czasie otrzymasz dostęp do 5 lekcji video (60-80 minut), na których poznasz metody tworzenia opowieści.  

Każda lekcja będzie dla Ciebie dostępna w formacie mp3. Aby nic nie uleciało, dam Ci też do każdej lekcji podręcznik w formie PDF (120-180 stron).  

I najważniejsze - weźmiesz udział w 5 sesjach mentoringowych, gdzie odpowiem na każde wasze pytanie.  

No i wspaniała zamknięta grupa wsparcia dla uczestników na Facebooku, gdzie możesz bez obaw testować swoje opowieści na innych studentach.  

Dokładny program, wraz z ceną, znajdziesz poniżej.

Masz chęć wejść w taki biznes ze mną?

Tak?  

To dobrze, ale najpierw musisz zaakceptować pewien fakt.  

Jeśli teraz za słabo zdobywasz klientów albo są to klienci, którzy patrzą tylko na cenę i nie widzą różnicy między tym, co sprzedajesz, a tanią konkurencją, to… NIE TWOJA WINA!  

Po prostu próbujesz robić sprzedaż wbrew swoim przekonaniom i wartościom, więc nie masz szans na dużą skuteczność.  

Co innego, gdy mówisz z pełnym przekonaniem, prawda?  

Nie chodzi tu jednak o to, kto mówi głośniej lub szybciej. 

Tym, co Cię wyróżni na tle wszystkich innych, będzie to, CO mówisz.  

Nauczę Cię tak opowiadać, by klienci sami prosili o zamówienia lub możliwość współpracy z Tobą. Odpowiedni klienci, nie wszyscy. Tacy, którzy docenią to, co oferujesz, i bez wahania zapłacą Twoją cenę bez targowania się o każdą złotówkę.  

Nauczę Cię storytellingu, który pomoże Ci rozwinąć Twój biznes i znacznie więcej zarabiać.  

Czemu proponuję Ci storytelling?  

„ROZUMIEM…” kontra „Ja też tak chcę!”

Co wolisz, dotrzeć do 5% słuchaczy, czy pobudzić aż 63%? To jest ta różnica, którą wywołuje storytelling - według badań Uniwersytetu Stanford. Suche fakty zapamiętuje maksymalnie 5% słuchaczy, a i to mało, bo trafiają one do specjalnej „przegródki” w mózgu i tam zostają, nie wywołując żadnych następstw. Bo jedyna odpowiedź na suche fakty, to: „rozumiem”. Ale to nie daje pieniędzy. Zupełnie inaczej działają fakty opakowane w opowieści! Tu nie dość, że aż 63% osób je pamięta, to jest jeszcze coś o wiele ważniejszego! Storytelling silnie pobudza cały mózg słuchacza. CAŁY! Sprawi, że Twój klient oczami wyobraźni zobaczy wszystkie korzyści ze współpracy z Tobą i poczuje silne emocje oraz więź z Tobą lub innymi klientami! I wtedy myśli, czuje i mówi: „Ja też tak chcę!” I właśnie o to chodzi, by w trakcie Twojej nowej prezentacji klient oderwał się od kalkulatora i poczuł, mocno poczuł, że to jest to, czego naprawdę pragnie. To jeden z najlepszych sposobów na uwolnienie w mózgu klientów hormonów szczęścia, więzi, a nawet miłości… Owszem, można dawać klientom prezenty, tulić ich i wyznawać miłość…, ale chyba bezpieczniej będzie ten stan wywołać opowieściami, co? Jak widzisz, odeszliśmy bardzo daleko od wciskania klientom produktów. Masz przed sobą zupełnie nowy sposób prezentowania produktów i usług – tak, by sami tego zapragnęli, bez względu na cenę. Nadal uważasz, że to jest coś dla Ciebie?  

Skąd ja to wszystko wiem? 

Sama przeszłam długą drogę, od reżysera telewizyjnego na etacie do własnej firmy, gdzie klienci sami mnie znajdują i wręcz proszą o możliwość współpracy.  

Nie miałam żadnego przygotowania biznesowego i na początku było mi trudno. Strasznie się bałam, że odchodząc z etatu nie będę miała z czego utrzymać siebie i syna. Potrafiłam tylko opowiadać historie i miałam niewielkie szanse na przetrwanie w twardym świecie biznesu. Przynajmniej tak szeptały mi moje obawy.  

Dziś, gdy do moich klientów należą największe firmy w Polsce, gdy pieniądze nie są żadnym problemem, a kilkaset osób, które przeszkoliłam, buduje swój biznes opowieściami, mogę powiedzieć Ci prosto w oczy:

TO DZIAŁA!

 • Tylko pomyśl, gdyby się okazało, że możesz swobodnie sprzedawać swoje usługi lub produkty, bez nękania klientów telefonami i e-mailami, to ile to dla Ciebie byłoby warte?
 • Gdyby się okazało, że sprzedaż można sprowadzić do przygotowania i prezentacji 3 prostych opowieści, po których zamówienie staje się naturalną konsekwencją i nie wywołuje oporu w klientach – to byłoby to coś dla Ciebie? 
 • Gdyby się wreszcie okazało, że dzięki poprawie sprzedaży możesz dać swoim klientom jeszcze więcej wartości, realnie zmieniając ich świat na lepszy – bez martwienia się o rachunki i podatki, to wchodzisz w to od razu? 

Czujesz tę ulgę?

Pewnie teraz jeszcze trudno Ci w to uwierzyć, ale w moim Storytellingowym Programie Sprzedaży ostatecznie wszystko sprowadza się do dobrego przygotowania i prezentacji 3 prostych opowieści. Formę historii dobierasz do potrzeby. 

Czy to naprawdę działa w biznesie?

Dam Ci konkretny przykład z bardzo konkurencyjnego miejsca.  

Nie jestem typowym specem od reklamy na Facebooku, a jednak moje teksty zaskakują skutecznością najlepszych marketerów.  

Prawie każda moja reklama ma wskaźnik trafności 10 punktów (na 10 możliwych) - co jest trudne do osiągnięcia, nawet dla wytrawnego specjalisty. Dzięki temu nawet malutki budżet reklamowy zapewnia duży przypływ klientów. Jasne, na efekt składa się ostatecznie wiele elementów, ale tym, co odróżnia moje reklamy od innych jest osobista opowieść.  

Spójrz na ten przykład:  

A tu zobacz efekty jednej z krótkich emisji tej reklamy:

Wiem, że wiele osób płaci za leada złotówkę, dwie, dziesięć, a niektórzy jeszcze więcej. A ja tu zapłaciłam dokładnie 28 groszy. Widzisz, jak storytelling zdobywa klientów? Mały koszt, duży efekt, możesz to dowolnie skalować.  

Ale to nie wszystko!  

STORYTELLING TO NOWY MARKETING 

Jeśli obserwujesz zmiany w trendach marketingowych, to pewnie już widzisz, że wszystko, co obecnie skuteczne, opiera się na storytellingu! Jeszcze funkcjonują resztki reklam starego typu, ale to tylko ostatnie podrygi. Nie ma innego wyjścia, prędzej czy później musisz zdobyć tę umiejętność, więc po co czekać i dawać przewagę konkurentom? Możesz być na przedzie, nie w ogonie! Ci, którzy prześpią tę wielką przemianę w marketingu, mogą już nie nadążyć za innymi. 

Gdzie to ma zastosowanie?

Możesz napisać artykuł, ofertę lub inny tekst, nagrać wideo albo podcast, stworzyć reklamę, wygłosić prezentację na żywo, przeprowadzić prezentację handlową - storytelling wszędzie działa!

Może myślisz, że Twoja branża jest inna?  

Moi klienci od lat korzystają ze storytellingu w takich branżach jak: meblarska, informatyczna, genetyczna, kosmetyczna, prawna, blogowanie, copywriting, szkoły językowe, life style, sztuka, pośrednictwo nieruchomości, architektoniczna, edukacyjna, fizjoterapeutyczna, dietetyczna, finansowa, budownictwo, energetyczna, jubilerska, florystyczna, medialna, HoReCa, logistyczna, poligraficzna, fotograficzna, szkoleniowa, coachingowa, psychoterapeutyczna i wiele innych.

Co Ci to da? 

Powiem Ci, co ja obserwuję u moich klientów, a Ty sprawdź, na ile to ważne dla Ciebie, ok?  

Po pierwsze, wreszcie cena przestaje być jedynym kryterium zakupu.  

Znasz pewnie ludzi, którzy jak mantrę powtarzają: "Tylko cena się liczy, klienci patrzą tylko na cenę", tak?  

Otóż takie osoby jeszcze nie wiedzą, że odpowiednio dobrana opowieść o Tobie i Twoim biznesie zbuduje tak silne więzi klienta z Tobą, że ten nawet nie pomyśli o targowaniu się.  

Dobre historie wzbudzają silne i autentyczne emocje, więc samo zamówienie staje się tylko formalnością. Dodam tylko, że "dobre historie" to historie z życia Twojego, firmy i klientów, nic nie wymyślamy, wystarczy to, co jest!  

Po drugie, dzięki opowieściom odczujesz od razu większą pewność siebie w kontaktach z klientami i kontrahentami.  

Jak to możliwe?  

Opowiadanie wciągającej historii budzi wiele emocji. Przede wszystkim u osoby, która ją opowiada, bo ona na nowo przeżywa swoje doświadczenia i dotyka tego, co dla niej najważniejsze. Uwierz mi, to daje silne poczucie wartości.  

Gdy z taką opowieścią staniesz przed klientem, dla niego nie będzie to już zwykła rozmowa handlowa. Dzięki dobrej opowieści poczuje, że chce z Tobą współpracować, często nawet bez dokładnego zapoznania się z produktem lub usługą.  

Widzisz, storytelling przywraca sprzedaży ludzką twarz. Nie musisz nikogo ani niczego udawać ani wciskać komuś produktu lub usługi. Spodoba Ci się.  

Po trzecie, konkurencja przestaje istnieć dla klienta.  

Gdy zaczynasz klientowi opowiadać swoje historie, cena schodzi na daleki plan, a klient przestaje porównywać Cię z konkurencją.  

Storytelling tworzy silną "chemię" między sprzedawcą a klientem. Daje Ci niesprawiedliwą przewagę nad konkurencją, bo ona często nie ma pojęcia, co się dzieje, że klient kupuje drożej u Ciebie i nic jej nie dają kolejne obniżki ceny!  

Gdy to piszę, mam świadomość, że brzmi to jak bajka. Jednak tylko dla osób, które nigdy na sobie nie doświadczyły potężnej siły oddziaływania storytellingu. Dlatego zapraszam Cię do doświadczenia tego na sobie - żaden opis nie odda tych emocji, trzeba to przeżyć.  

Po czwarte, klienci sami zaczną się do Ciebie zgłaszać.  

To bardzo ciekawe, gdy ni stąd ni zowąd, klient do Ciebie pisze lub dzwoni i mówi, że chce coś zamówić, a Ty go słyszysz pierwszy raz i nie bardzo rozumiesz, skąd się wziął.

Sama tego od lat doświadczam, gdy klienci zamawiają u mnie szkolenia lub konsultacje. Gdy pytam, kto mnie polecił, nieraz słyszę odpowiedź: "Pani historie”.  

Ty też tak możesz. Ciebie też mogą polecać Twoje historie, wystarczy, że je opanujesz i zaczniesz opowiadać.  

Po piąte, gdy sprzedaż przestaje być problemem, możesz skupić całą energię na genialnej obsłudze każdego klienta. Będzie ich mniej, ale zaczną Ci więcej płacić, tak zmieni się Twój biznes! Będziesz mieć czas, by uważnie pracować z tymi, którzy naprawdę doceniają to, co dla nich robisz i wszyscy będą wygrani!

NIE WIERZ MI NA SŁOWO POSŁUCHAJ, CO MÓWIĄ INNI

Alina Serafin, Osteopata, trenerka fitnessu i pilates 

Jolanta Kopeć, Trener rozwoju osobistego www.jolantakopec.pl

Anna Stoitsi Nieprzecka, Terapeuta medycyny chińskiej www.punktyzdrowia.pl 

Sprawdź, czy się kwalifikujesz! 

Żeby było jasne – Storytellingowy Program Sprzedaży nie jest dla każdego!  

Jeśli jedyne, co dla Ciebie ma znaczenie, to słupki sprzedaży, a klient to tylko portfel – SPS nie jest dla Ciebie.  

Siłą opowieści biznesowych jest ich autentyczność. Jeśli Twój produkt to bubel, który nie wnosi żadnej wartości w życie klientów, Twoje słowa będą puste, jak bęben. Dużo hałasu o nic.  

Jeśli jednak sprzedajesz produkt lub usługę, która ma realny wpływ na życie klientów i ich biznes – nie wahaj się ani chwili, to jest właśnie dla Ciebie!  

Dzięki temu, że nauczysz się zdobywać serca klientów swoimi opowieściami, łatwiej do nich dotrzesz ze swoim wartościowym produktem. Będziesz mieć więcej czasu – dla siebie, dla bliskich i dla klientów, gdy zrezygnujesz z pogoni za każdym klientem, jaki się nawinie. Wejdziesz do klasy premium, gdzie nie liczą się przeceny, tylko duża wartość produktów i usług. I w tej klasie pozostaniesz.  

Zachęcam Cię – spróbuj chociaż raz. Zrób coś inaczej, niż zwykle i zobacz, jakie to przyniesie efekty. A gdy już będziesz mieć za sobą pierwsze udane opowieści, zapraszam Cię do wejścia na poziom profesjonalny.

Storytellingowy Program Sprzedaży 

Chociaż to nowość na polskim rynku, to sam program jest merytorycznie oparty na Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego „Storytelling for Business Success”, przez którą przewinęło się już blisko 300 uczestników.

Tu, kilka opinii uczestników SBS: 

Barbara Głąb, Właścicielka Gabinetu Kosmetycznego

Anna Bogdanowska, Właścicielka firmy Help-Med www.helpmed.com.pl

Antoni Walter, Matematyk, asystent duchowy

SBS trwa rok, a wielu klientów chce szybkich rezultatów i skupienia się tylko na samej sprzedaży. Stąd się wziął młodszy brat SBS – Storytellingowy Program Sprzedaży (SPS).

UWAGA: To szkolenie odbywa się online, czyli przez Internet. Nigdzie nie musisz jeździć, wystarczy zwykły komputer, by dołączyć do nas i wyszkolić się na mistrza opowieści, które będą za Ciebie sprzedawać.

Co więc otrzymasz?

5 modułów szkoleniowych, a w każdym z nich:

 • 60-80 minutowa lekcja wideo (VOD) 
 • podręcznik w formie PDF (120-180 stron) 
 • nagranie audio z lekcji w formacie mp3  

5 sesji online – sesje mentoringowe oraz coaching grupowy

Dostęp do elitarnej grupy coachingowej na FB, w której członkowie wzajemnie się wpierają, publikują, oceniają swoje opowieści. To coś absolutnie wyjątkowego na polskim rynku, więc pozwól, że Ci o tym opowiem w kilku słowach.

Grupy uczestników moich szkoleń mocno się wspierają. Pilnuję tego osobiście, więc wiem, co mówię. To jest ważne, bo gdy zaczniesz tworzyć swoje pierwsze opowieści, pojawi Ci się w głowie wiele obaw, typu „czy się nie zbłaźnię”, „czy to ma sens”, „jak to odbiorą słuchacze?  

Zamknięta grupa na FB stworzy Ci bezpieczne środowisko do testowania Twoich pomysłów i opowieści. Z wielką empatią i szczerością uczestnicy SPS powiedzą Ci, jak odbierają Twoją historie i jak można ją ulepszyć! Dopiero po tym na luzie przedstawiasz opowieści klientom, ze spokojem ducha, bez żadnych obaw. Przyznasz, że to jest warte każdych pieniędzy?  

Dodatkowo otrzymasz:

Checklista „Czy moja opowieść działa?” To wewnętrzny dokument coachów MSSB, do tej pory nigdy nie ujawniony publicznie. A działa to tak, że przy każdej opowieści sprawdzasz, czy ma w sobie wszystkie ważne punkty. Po krótkim czasie jej używania będziesz to mieć we krwi i wystarczy jeden rzut oka na opowieść i już wiesz, co trzeba w niej poprawić, by się wybiła i dla Ciebie zarobiła!

Sekret zbierania referencji – dokładna instrukcja, krok, po kroku, jak „załatwiać” sobie referencje od klientów. Wystarczy to robić, punkt, po punkcie, a szybko zgromadzisz pokaźną listę rekomendacji. A jak wiesz, to jest kluczem do dużej sprzedaży, bo potencjalni klienci chcą wiedzieć, czy ktoś Cię poleca.

Model Opowieści: Elevator Story to mocne połączenie tak zwanego Elevator pitch i opowieści „korzeni”. Ludzie kupują nie tylko to, co sprzedajesz, ale przede wszystkim to, dlaczego sprzedajesz. Dzięki szablonowi Elevator Story Formula™, w dziecinnie prosty sposób stworzysz „gotowca”. Wreszcie bezboleśnie, bez wahania i ze zniewalającym przekonaniem będziesz odpowiadać na pytanie: powiedz mi, czym się zajmujecie? To idealne rozwiązanie do każdej prezentacji i na stronę internetową

Udział w 2-dniowej konferencji LIVE Storytelling Masters (1-2 grudnia 2017). Tu nie ma przypadkowych osób – sami pasjonaci storytellingu, którzy wykorzystują to w różnych dziedzinach – musisz ich poznać! Dla Ciebie to potężna kropka nad „i” – przez te dwa dni dopełnisz swoją wiedze o storytellingu o to, co może do tej pory Ci umknęło i usuniemy na żywo ostatnie przeszkody w tym, by storytelling pracował dla Ciebie. 

Co zawierają poszczególne lekcje?

Formuła 3 strategiczne $

 • Dostaniesz do ręki bardzo proste i przyjemne w obsłudze narzędzie samodzielnego tworzenia strategicznych opowieści: Sykomor,  
 • Dokładnie Ci wyjaśnię, jak je stosować, nawet początkujący sobie z tym poradzi. Czas tworzenia opowieści skrócimy do niezbędnego minimum, a wszystko wyjaśnię na przykładzie znanych marek. 
 • Dodatkowo poznasz mój sekretny sposób na udaną prezentację. Dam Ci sprawdzone ćwiczenia i telewizyjne patenty, wskazówki używania głosu i ciała jak pierwszoplanowego i najbardziej efektywnego rekwizytu w Twojej opowieści.  

Reguła OREO

 • Pokażę, jak prosta zmiana języka marketingowej komunikacji pozwoli Ci zyskać rzesze wiernych fanów, wręcz błagających (na serio!), by móc z tobą pracować, albo od Ciebie kupić, i opowiadających o Tobie swoim przyjaciołom. 
 • Dowiesz się czegoś bardzo intrygującego, na temat mózgu swojego i słuchaczy – powiem Ci, jak to wykorzystać w budowaniu wizerunku osoby i marki, by przyniosło pieniądze. Zobaczysz ciekawe case studies firm, które za pomocą tylko jednej opowieści, przygotowanej z moją pomocą, zarabiały 10 000 zł, 12 000 dolarów albo zyskały intratne kontrakty.  
 • Poznasz 3 najbardziej zdradliwe błędy, które mogą zrujnować nawet najlepszego opowiadacza. Pomogę Ci je raz na zawsze wyeliminować, bo dostaniesz 3 moje patenty, jak ich uniknąć, zbudować mega pewność siebie, dzięki czemu łatwo poradzisz sobie z opowiadaniem, nawet przed dużą grupą osób. 

Model opowieści GPS

 • Tak zwana „opowieść początków”, która pokazuje Twoje UMP – Unique Motivation Proposition, czy co Cię motywuje do działania. To historia o Twoim „dlaczego”, wprowadzenie w świat Twoich wartości i celów.  
 • Zobaczysz, jak to robią to najwięksi i poznasz Case Study Johna i jego firmy, która 120 lat temu używając storytellingowej techniki spowodowała narodziny content marketingu i do dzisiaj utrzymuje się w ścisłej czołówce na świecie.  

Model opowieści DNA

Model opowieści, która zademonstruje Twoje USP – Unique Sales Proposition, czyli to, co Cię wyróżnia na tle konkurencji. 

 • Dostaniesz 4 generatory opowieści – do wyboru, do każdej sytuacji, by za każdym razem emocjonalnie poruszyć słuchaczy.
 • Dzięki szablonowi DNA Story Formula™ w 6 krokach stworzysz opowieść, która wytworzy u Twojego słuchacza rodzaj emocjonalnego kleju i która pokaże, dlaczego spośród tylu innych ma wybrać właśnie Ciebie, i byś nawet sam nie zauważył, że sprzedajesz. Tak, będziemy analizować DNA story Jobsa.  

Model opowieści Happy Client

To instygująca i krótka opowieść o zadowolonym kliencie, któremu pomogłeś. Jej motywem jest podróż bohatera i jego transformacji, w której Ty i Twoja firma występujecie w roli Ratownika i Wybawcy. 

 • Za pomocą szablonu Happy Client Story Formula™ w intuicyjny sposób skonstruujesz opowieść, która przekona innych klientów, że warto kupować od Ciebie i odpowie na ich ewentualne wątpliwości, a rutynowe rozmowy handlowe zmieni w interesujące spotkanie.
 • Poznasz najbardziej skuteczne techniki pozyskiwania Happy Client story i innych form tzw. „Social proof” czyli społecznego dowodu potwierdzającego Twoje kompetencje i osiągnięcia.

SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ O MNIE W USA

Jestem pod wielkim wrażeniem wspaniałej współpracy Moniki z naszą grupą mentorską. Patrzymy na nią, a przed oczami mamy artystę, który pracuje nad swoim dziełem - w naszym przypadku, nad przekazywaniem informacji zwrotnych twórcom historii. Potrzeba czułości i zgrabnego dotyku, jak przy dmuchaniu szkła, żeby nie rozbić niesamowitego dzieła sztuki. Wrażliwość Moniki pozwala twórcy usłyszeć, przyjąć i wykorzystać jej komentarz. Monika ma wielkie umiejętności mentoringowe - szanując słabe punkty potrafi logicznie i konstruktywnie przeanalizować opowieści.

Peter Pearson, CEO The Couples Institute 

Słyszałam wiele dobrych wystąpień ekspertów storytellingu w USA, ale metodologia Moniki i jej styl przekazywania wiedzy absolutnie je przebiła. 

Karen Smith, twórca Energy Alchemy Solutions

Monika rzuciła nas na kolana. To było 30 minut czystego złota. Jej umiejętności są niesamowite!

Bill O’Hanlon, mówca, coach, autor 38 książek

Kim jest Monika Górska?

Storytellingu uczy od zawsze. Najpierw jako wykładowca akademicki na RSIJ w Brukseli, UAM i SWPS, a teraz także w założonej przez nią Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Wie, jak w najkrótszym czasie przekazać maksimum praktycznej wiedzy. Bardzo lubi tę nutkę zaskoczenia, kiedy jej klienci piszą w mailach: „Moniko, ten storytelling naprawdę działa!”  

Wśród jej klientów są zarządzający i pracownicy takich firm jak: Amica, Enea, VOX, IMS Group, Raben Transport, Rehau, Skanska, Raiffeisen Bank Polska, Kompania Piwowarska, Bank Zachodni WBK, Meble FORTE, Volkswagen Group Polska, San Francisco Real Estate Solutions, The Couples Institute i wielu innych.  

Oprócz doświadczenia biznesowego jako jedyna na polskim rynku ma autentyczne przygotowanie merytoryczne, bo jest reżyserem i scenarzystą setki filmów, z ponad 26-letnim doświadczeniem i z cennymi nagrodami na festiwalach na całym świecie.  

Dlaczego to takie ważne? Bo dla niej storytelling to nie kilka prostych marketingowych schematów i historyjek, lecz przede wszystkim unikatowa umiejętność wydobywania na światło autentycznych, ludzkich historii i ich interesującego opowiadania. Zna się na tym najlepiej na świecie.  

Podsumujmy

 • Otrzymasz gotowe szablony 3 najważniejszych opowieści biznesowych, więc raz na zawsze odpada problem typu: "Ale ja nie mam nic do opowiedzenia!"  
 • Moje przykłady i wyjaśnienia pokażą Ci, jak korzystać z tych szablonów opowieści, więc raz na zawsze odpada Ci problem typu: "Ale ja nie wiem, jak to zastosować!"
 • Dzięki mojej wieloletniej praktyce w telewizji, na szkoleniach, warsztatach i dużych scenach, dam Ci proste wskazówki, jak przedstawiać swoje opowieści, więc raz na zawsze odpada Ci problem typu: "Ale ja nie umiem opowiadać!

Skoro tyle problemów odpada, co Ci zostanie?

Zostanie Ci praktyczna umiejętność przygotowywania i prezentowania cudownych opowieści, które będą za Ciebie sprzedawać. Owszem, będzie potrzebna jeszcze oferta i formularz zamówienia, jednak to opowieści będą motywować klientów do zakupu. 

Kiedy to się wydarzy?

Storytellingowy Program Sprzedaży zaczynamy na początku października i potrwa 8,5 tygodnia. 

 • Dostęp do kolejnych modułów szkolenia otrzymasz e-mailem, co 7-10 dni (zależnie od tego, na ile był obszerny poprzedni temat, bo musisz mieć czas na praktykę i zastosowanie).  
 • Po każdym module zapraszam na mentoringową sesję online, gdzie wyjaśnię wszystkie wątpliwości i odpowiem na każde pytanie. 
 • 1-2 grudnia 2017 odbędzie się konferencja LIVE, która zwieńczy kurs. Mam zamiar uczynić z tego wielkie wydarzenie! Tam między innymi spotkasz na żywo studentów Mistrzowskiej Szkoły SBS i poznasz wiele niezwykłych osób!  

Jak widzisz, zostało niewiele czasu, by dołączyć do SPS, a jeśli teraz z tego nie skorzystasz, to nie wiadomo, czy taka okazja się kiedykolwiek powtórzy.

Wiesz, tu nie chodzi o to, czy kupisz to, czy nie

Jeśli masz problem ze sprzedażą, to jak długo już on trwa? Ile okazji tracisz codziennie, bo nie jesteś w stanie zainteresować klientów swoim produktem tak, by nie patrzyli tylko na cenę i chętnie kupowali? Ile jeszcze tak pociągniesz?  

Na rynku jest wiele szkoleń sprzedażowych, ale tylko jedno, które uczy od zera, jak sprzedawać bez sprzedaży, za pomocą storytellingu. Nie, "jak opowiadać fajne historie", tylko jak za ich pomocą sprzedawać - dużo i za odpowiednią cenę. To wielka różnica i zależy mi na tym, by każdy ją poczuł.  

Jeśli dziś z tego nie skorzystasz, to prawdopodobnie pozostaniesz ze swoimi problemami i samo się nic nie zmieni. O to tu chodzi, o zmianę, a nie o samą sprzedaż.  

Niełatwo mi przychodzą takie słowa, uwierz mi.  

Nie chcę Cię naciskać na zakup, a z drugiej strony wiem, jak storytelling zmienia sprzedaż, biznes i… osoby, które z tego korzystają.  

Tak, to ostatecznie Ty decydujesz o tym, czy to zamówisz, czy nie. Chcę jednak mieć pewność, że będzie to dla Ciebie decyzja w pełni świadoma i racjonalna.  

Dlatego pozwól, że tak to podsumuję, a Ty zrobisz z tym, co zechcesz.

Opowiem Ci, kim się staniesz, chcesz?

Widzisz, zapraszam Cię do przemiany.  

Otrzymasz ode mnie bardzo konkretne narzędzia storytellingowe, wypróbowane przez 300 studentów Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego. Dadzą Ci coś wyjątkowego.  

Zmieni się Twój sposób mówienia, pracy z klientami i oczywiście sposób sprzedaży. To sprawi, że zmieni się też stan Twojego konta, to chyba główny powód, dla którego dziś tu jesteś?  

Ale nade wszystko Ty się zmienisz, wiem to. Staniesz się bardziej wpływową osobą. Ludzie będą uważniej Cię słuchać, do ostatniego słowa.  

To Ci da ogromną pewność siebie w kontaktach biznesowych, ale nie tę napuszoną, którą łatwo przekłuć jak balonik, lecz prawdziwą, mocno osadzoną w Twoich wartościach i pracy, którą wkładasz w swój biznes.  

Gdy zobaczysz, że teraz klienci za Tobą gonią, a nie Ty za nimi, zyskasz spokój, a spokojna osoba jest bardziej kreatywna i może uczynić więcej dobrego dla innych. Dzięki większym zarobkom będziesz w stanie zrobić więcej dla innych, nagle zwiększą się Twoje możliwości wpływu na świat i ludzi. Tak, staniesz się bardzo wpływową osobą, tego nie da się zawrócić, możesz już zacząć myśleć, jak wykorzystać tę władzę dla dobra innych.  

Myślę, że Twoi bliscy szybko dostrzegą tę przemianę.  

To komfort życia na Twoich warunkach. Gdy nie musisz czekać na promocję egzotycznych wakacji, tylko po prostu zabierasz tam rodzinę – gdzie chcesz i kiedy chcesz. Gdy nie musisz wybierać najtańszych hoteli, tylko bierzesz te, które Ci odpowiadają.  

Nie chodzi o to, ile masz dziś pieniędzy, ale ile Ci brakuje do tego, by żyć tak, jak chcesz, a nie tak, jak „musisz”. Jestem daleka od uwielbienia materializmu i nadmiernej konsumpcji, ale dobrze wiem, jak to jest prowadzić „życie zastępcze”, a nie to, o jakim marzysz.  

I do tego wszystkiego prowadzi Cię nowa droga sprzedaży, za pomocą prostych historii biznesowych.  

Pytanie tylko, czy chcesz dziś na tę nową drogę wejść?

 ...DNI

 GODZINY

MINUTY 

SEKUNDY

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

Czy jest jakaś gwarancja?

Dobrze, że pytasz, bo to pewnie znaczy, że chcesz mieć pewność, że to dobra inwestycja, która Ci się zwróci, bo nie lubisz tracić pieniędzy.  

Masz moją gwarancję satysfakcji. Obejrzyj pierwszy moduł szkoleniowy i weź udział w pierwszej sesji coachingowej online. Jeśli po tym stwierdzisz, że nie jest to najlepsze szkolenie ze storytellingu biznesowego, napisz do mnie e-mail – zwrócę Ci pieniądze. To jedyny sposób, by osobiście przekonać się, ile to jest naprawdę warte.  

  Podsumujmy, co otrzymasz:

 • 5 modułów szkoleniowych
 • podręcznik w formie PDF (120-180 stron)
 • nagrania audio z każdej lekcji w formacie mp3
 • 5 sesji online (sesje mentoringowe oraz coaching grupowy),
 • dostęp do elitarnej grupy coachingowej na FB 

PLUS: 

 • Checklista „Czy moja opowieść działa?”  
 • Sekret zbierania referencji  
 • Udział w 2 dniowej konferencji LIVE Storytelling Masters  

I to wszystko za 2997 zł:

Chyba że wolisz 3 raty po 1049 zł

Od Ciebie zależy, czy Twoje życie i Twój biznes będzie dobrą, czy kiepską fabułą.