MSSB 5 - BONUSY - PLATINUM

MSSB 5: BONUSY

KURS MARTY KRASNODĘBSKIEJ: Jak używać content marketingu do budowania marki, zwiększania zasięgów i pozycjonowania siebie jako eksperta.

To nagranie wideo z prezentacją i planem działań na 90 dni. Zobaczysz, co pisać w Social Mediach, na blogu i w wielu innych kanałach, by więcej klientów Cię zauważyło, polubiło i zobaczyło w Tobie eksperta. A wiesz, najszybciej się kupuje od ekspertów, więc to coś w rodzaju drogi na skróty do większej liczby klientów w 90 dni.

  POBIERAM >>  

E-BOOK "28 błędów w prezentacjach przed kamerą i patenty jak ich uniknąć"

Jeśli serio myślisz o obecności na YouTube, Vimeo czy livach na fb, Instagramie itp., to nagranie jest idealne dla Ciebie. Doda Ci pewności siebie i praktycznej wiedzy. W tym wideo po kolei omawiam wszystkie możliwe sytuacje, w których można niechcący popełnić błąd, i daję mnóstwo praktycznych porad, które pozwolą Ci uniknąć pułapek audio-video po to, by Twoje przesłanie, Twój przekaz i Twoja wiedza w żaden sposób nie była zakłócana. Żeby Twój słuchacz mógł się skoncentrować na tym, CO masz do powiedzenia. 

DWUDNIOWA KONFERENCJA LIVE OPOWIADAJ I ZARABIAJ

Tu nie ma przypadkowych osób – oprócz moich studentów MSSB i SPS - są inni pasjonaci storytellingu, którzy wykorzystują to w różnych dziedzinach. To jedyna taka konferencja w Polsce, wzbogacona elementami warsztatowymi, czyli pracą nad własną historią, razem z innymi uczestnikami. Dla Ciebie to potężna kropka nad „i”. Przez te dwa dni dopełnisz swoją wiedzę o storytellingu o to, co może do tej pory Ci umknęło i usuniemy na żywo ostatnie przeszkody w tym, by storytelling pracował dla Ciebie.