MISTRZOWSKA SZKOŁA STORYTELLINGU BIZNESOWEGO DR MONIKI

PIERWSZA W POLSCE MISTRZOWSKA SZKOŁA STORYTELLINGU BIZNESOWEGO DR MONIKI GÓRSKIEJ 


Kolejna edycja rusza za

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH >>

POSŁUCHAJ MOJEJ HISTORII

PRZEJDŹ DO HISTORII

Czy Cię zauważają? 

Bez względu na to, jakiej wielkości jest Twój biznes lub jaką pracę wykonujesz, robisz to dla ludzi, prawda? 

A ludzie, jak to ludzie… Jednych zauważają, innych ignorują, jednych cenią, od innych się odwracają, jedni piszą historię, inni tylko słuchają o ich podbojach. 

Chcesz w tym roku zrobić coś zupełnie nowego dla siebie i swojego biznesu? Zrobić wrażenie na większej liczbie osób za pomocą prostych i autentycznych historii? 

Dla mnie już jesteś bohaterem. Serio. A teraz pomogę Ci stać się bohaterem dla słuchaczy Twoich opowieści. Albo odwrotnie – klienci staną się bohaterami Twoich opowieści. Wszystko w Twoich rękach. A właściwie w Twoich historiach. 

Z mojego ponad 26-letniego doświadczenia wynika, że storytelling jest wspaniałym narzędziem przyciągania, przekonywania i budowania mocnych więzi ze słuchaczami, czytelnikami i klientami. 

Dlatego wiem, że to świetne narzędzie dla: 

• Blogerów i copywriterów, którym zależy na czytelnikach. 

• Właścicieli firm rodzinnych i startupów, którym zależy na klientach. 

• Liderów i menedżerów, którym zależy na pracownikach.

• Specjalistów z różnych branż, którym zależy na pokazaniu wielkiej wartości tego, co oferują, zamiast niekończącej się walki cenowej. 

• Trenerów i Coachów, którzy chcą nauczyć się posługiwania genialnym narzędziem do budowania swojej marki oraz lepszych i bardziej dochodowych zleceń


CZY TO JEST AKURAT DLA CIEBIE?

Zobacz i zdecyduj. Ale najpierw posłuchaj tej historii:

Monika zapragnęła rozwinąć swoje umiejętności marketingowe. Postanowiła z Polski polecieć do Ameryki i uczyć się pod okiem jednego z największych autorytetów w tej branży - Jeffa Walkera. Może największego. 

Kłopot w tym, że na przeszkodzie stał brak pieniędzy. 

Kilka milionów dolarów. 

Bardzo chciała dołączyć do elitarnej grupy Jeffa. Ale on przyjmuje tylko milionerów. Monika nie miała miliona dolarów na koncie. Nawet marnych kilkuset tysięcy. 

Miała tylko swój fach i pasję opowieści. 

W jednej z nich zmienia życie milionów ludzi i zarabia swój pierwszy milion. Dolarów. Za 3 lata. 

Była trochę, jak Kopciuszek, marząc o Wielkim Balu i tańcu z Księciem. Tylko dobrej wróżki brak. Więc rolę wróżki musiały przejąć jej opowieści. Czy to się sprawdzi w biznesie? 

Takie sytuacje, może mniej baśniowe, zdarzają się każdemu z nas. Prawie codziennie stajemy przed wyzwaniami, które wydają się nas przerastać. 

Dla każdego z nas, te wyzwania przybierają różne kształty i wymiary.

 A JAK STORYTELLING POMAGA W BIZNESIE?

• Storytelling pomaga w nowy sposób dotrzeć do większej liczby klientów. Rozbudza ich gasnące zainteresowanie tak, by nagle nie mogli oprzeć się Twojemu autentycznemu przekazowi marketingowemu. I Z PRZEKONANIEM, ŚWIADOMIE, ZACZĘLI KUPOWAĆ WIĘCEJ I CZĘŚCIEJ.

• Storytelling pomaga utrzymać dotychczasowych klientów - silnymi, emocjonalnymi więzami i wartościami, które wspólnie wyznajecie. Tak, BY NIE SKUSIŁA ICH PIERWSZA LEPSZA OBNIŻKA CEN U KONKURENCJI.

• Storytelling, to także umiejętność charyzmatycznego przemawiania na spotkaniach i konferencjach, by przebijać się mocno ze swoją misją, wizją i marką, przez szum reklamowy i informacyjny - by STAĆ SIĘ NOWĄ GWIAZDĄ W SWOJEJ BRANŻY.

• Storytelling pomaga motywować pracowników każdego szczebla, ale nie kolejnymi premiami .. i prezentami, tylko długodystansowo, wartościami, motywując ich od wewnątrz, tak, że BĘDZIE IM SIĘ CHCIAŁO CHCIEĆ. I ZACZNĄ PORYWAĆ SIĘ NA RZECZY NIEMOŻLIWE - dla innych! 

• Storytelling pomaga pisać lepsze teksty. Jeśli jesteś copywriterem – to narzędzie nada im emocjonalnej głębi, która bardzo silnie przekonuje. A TOBIE BĘDZIE SIĘ ZNACZNIE ŁATWIEJ PISAŁO, BO OTRZYMASZ GOTOWE STRUKTURY NAJLEPSZYCH OPOWIEŚCI!

• Storytelling pomaga rozwijać blogi! Dzięki 3 schematom opowieści sprawisz, że Twoje artykuły zaczną być znacznie częściej udostępniane, nie mówiąc już o większej liczbie pozytywnych komentarzy. A WIĘKSZY RUCH I ZAANGAŻOWANIE OD RAZU OTWIERAJĄ CI DROGĘ DO WIĘKSZYCH PIENIĘDZY Z BLOGU!

Co ciekawe, większy wpływ zyskujesz poprzez autentyczność – pozostajesz sobą, nikogo nie udajesz. To jest dopiero odkrycie!


 SŁABOŚĆ ZMIENIŁA W NAJWIĘKSZĄ SIŁĘ

Wróćmy na chwilę do Moniki. 

W trzy dni po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego do Platinum MasterMind Jeffa Walkera otrzymała wiadomość. 

Nie tego się spodziewała, gdy zgłaszała chęć dołączenia do grupy ekspertów z całego świata. 

Przyjęli ją. 

YES! YES! YES! Jej storytelling ma taką samą wartość, co miliony na koncie! A jej słabość stała się największą siłą. Bez udawania. Bez pozowania. Z wiarą w przyszłość. 

Pół roku później wygłosiła swoją pierwszą storytellingową konferencję w Stanach, dla światowej klasy ekspertów marketingu. Sal z Sidney, który słuchał Moniki, powiedział jej potem: 

„Wiesz, tutaj jest bardzo wielu takich ludzi, którzy mają takie jakieś pomysły na swoje produkty, na tę wiedzę, którą chcą za pośrednictwem Internetu sprzedać. Ale to wszystko jest takie miękkie, takie płynne. A Ty masz konkret, to jest twarda wiedza.” 

Tak, to moja historia. 

A „twarda wiedza” to ponad 26 lat doświadczeń. Jestem reżyserem, zrobiłam 100 filmów, dostałam 11 nagród filmowych i popełniłam setki błędów. Dzięki temu nauczyłam się opowiadać tak, jak to się robi w Hollywood. I to tak dobrze, że uczę tego studentów na Communication Design Uniwesytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Tak, pod moim kierunkiem każdy może zostać Mistrzem Opowieści, nawet jeśli zarzeka się, że urodził się bez storytellingowego genu! 

Jak widzisz, storytelling stał się dla mnie przepustką do grupy amerykańskich milionerów. Oni wiedzą, jaką ma wartość autentyczna opowieść biznesowa i że mało kto na świecie potrafi tego nauczyć.

SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ O MNIE W USA

Słyszałam wiele dobrych wystąpień ekspertów storytellingu w USA, ale metodologia Moniki i jej styl przekazywania wiedzy absolutnie je przebiła. 

Karen Smith, twórca Energy Alchemy Solutions

Monika rzuciła nas na kolana. To było 30 minut czystego złota. Jej umiejętności są niesamowite!

Bill O’Hanlon, mówca, coach, autor 38 książek

Jestem pod wielkim wrażeniem wspaniałej współpracy Moniki z naszą grupą mentorską. Patrzymy na nią, a przed oczami mamy artystę, który pracuje nad swoim dziełem - w naszym przypadku, nad przekazywaniem informacji zwrotnych twórcom historii. Potrzeba czułości i zgrabnego dotyku, jak przy dmuchaniu szkła, żeby nie rozbić niesamowitego dzieła sztuki. Wrażliwość Moniki pozwala twórcy usłyszeć, przyjąć i wykorzystać jej komentarz. Monika ma wielkie umiejętności mentoringowe - szanując słabe punkty, potrafi logicznie i konstruktywnie przeanalizować opowieści.

Peter Pearson, CEO The Couples Institute 

CZY TO SPRAWDZA SIĘ W POLSCE?

Mogłabym przytoczyć wiele historii, potwierdzających skuteczność storytellingu w każdej dziedzinie. Przez ostatnie lata pomagałam prezesom, menedżerom, właścicielom firm, marketerom, handlowcom, trenerom, psychoterapeutom i coachom zmienić sposób komunikacji ze współpracownikami i klientami.

Efekty zmian?

Wierni klienci, którzy na lata wiążą się z firmami moich podopiecznych, bo nie chcą już z nikim innym pracować. Mocno zaangażowani pracownicy, którzy od pierwszego dnia pracy czują, że to ich firma, i dają z siebie wszystko. Nowe kontrakty, których nie dało się zdobyć w żaden inny sposób. To wszystko dzięki budowaniu nowego rodzaju relacji, opartych na wartościach, głębokich emocjach i wspólnej wizji.

DLACZEGO STORYTELLING JEST TAK SKUTECZNY W ŻYCIU I W BIZNESIE?

Technologia zniosła wszystkie bariery komunikacyjne. Poza jedną. 

Teraz w ciągu kilku sekund możesz rozmawiać z każdą osobą na Ziemi i w Kosmosie! 

Ten przełom ma jednak swój minus. Przez brak ograniczeń technologicznych jesteśmy dosłownie zalewani komunikatami. Topimy się w reklamach, informacjach i propagandzie. 

Nasze łącza w głowie się zatykają. 

Uszy zmieniają się w skorupę żółwia. 

By przetrwać w tym świecie i nie zwariować, tworzymy mechanizmy obronne i filtry. Wiadomości e-mail traktujemy jak spam, informacje - jak nudną propagandę, a reklamy po prostu ignorujemy.  

Tradycyjne metody komunikacji marketingowej tracą swoją skuteczność. 

Nie pomagają rosnące nakłady na reklamę i promocję, bo one tylko zwiększają odporność klientów. Jak antybiotyk, który nadużywany, uodpornił większość bakterii i nie bardzo wiadomo, co dalej z tym zrobić. 

Prawie nic nie pomaga. Prawie...

NIE WIERZ MI NA SŁOWO SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ INNI

Alina Serafin, Osteopata, trenerka fitnessu i pilates 

Jarosław Kasprzak, Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający Wielkopolskie Centrum Promocji Zdrowia Sp. z o.o.  

Magdalena Falkowska, Trener, coach ICF

JEST JEDEN RODZAJ KOMUNIKACJI, KTÓREGO NIC NIE ZATRZYMA

Wszystkie wyzwania, o których pisałam wyżej, łączy jedno. 

Jak przebić się przez mur obojętności i dotrzeć do tego, co naprawdę porusza naszych klientów, współpracowników i słuchaczy, przed którymi stajesz? 

• Jak zdobywać zainteresowanie produktami lub usługami, by klienci nie odchodzili do tańszej konkurencji,

• by Twoja marka, firma lub blog zdominowały branżę,

• pracownicy sami maksymalnie angażowali się w pracę,

• Twoje opowieści zawsze zdobywały uwagę i siłę, dzięki Twojej pewności siebie i magnetycznemu przekonaniu, że dajesz światu coś wielkiego. 

Jak?

Zacznij opowiadać historie!

TO NAJBARDZIEJ NATURALNY SPOSÓB KOMUNIKACJI MIĘDZY LUDŹMI

Gdy zaczynasz opowiadać autentyczną historię, ze słuchaczami zaczyna się dziać coś dziwnego. 

Pamiętam jedną historię ciemnowłosej Azjatki z San Francisco, o imieniu Karen, na spotkaniu u Jeffa Walkera. 

Nawet dziś widzę ją, jak nieśmiało wstaje i opowiada o... swoich zmaganiach z chorobą. Na spotkaniu biznesowym! Przed grupą 40 osób! 

Wiesz, co po tym robią słuchacze? 

Karen ma się tylko przedstawić i opowiedzieć o swoim biznesie. Jest stremowana, głos jej drży, brakuje oddechu. I ta opowieść o tym, jak niedoszła samobójczyni po 3 latach zaczyna robić trzydziestomilionowe obroty na ciasnym rynku nieruchomości. I jeszcze ma 8 tygodni wakacji, bez żadnego uszczerbku dla biznesu.  

Kiedy kończy, dostaje gorące owacje i wszyscy zapewniają, że kupiliby od niej, cokolwiek by teraz zaproponowała! 

Czy i Ty chcesz opowiadać takie historie, po których klienci gotowi są kupić od Ciebie wszystko, cokolwiek tylko zaproponujesz? Bez pytania o cenę? Bo poruszasz w nich coś ważnego, co domaga się odpowiedzi i reakcji? 

No chcesz? 


“Ale ja nie mam niczego ciekawego do powiedzenia!” 

Słyszę to od lat! 

Myślę o tym tak - każdy z nas ma dwa życia. Jedno na pokaz, a drugie ukrywane, przed światem i często przed… sobą. 

Gdy zaczynasz sięgać głębiej do swojego życia, tego, co Cię do tej pory spotkało, do swoich doświadczeń, okaże się, że to skarbiec opowieści - tylko trzeba go otworzyć.  

Mam klucze do Twojego skarbca opowieści i nie zawaham się ich użyć - dla dobra Twojego i słuchaczy. To nie boli! Pomogę Ci. 


“Nie potrafię ciekawie opowiadać!” 

To może nawet być prawda! 

Ale wiesz co, możesz się tego nauczyć! 

Skąd ta pewność? 

Wierz mi lub nie, ale sama miałam z tym problem. Zawsze mówiłam dużo, jednak nie było to zbyt ciekawe dla słuchaczy. 

Moja koleżanka ze studiów dziennikarskich, Jola, kiedyś tak to podsumowała: „Monika, bo ty tak dużo mówisz i tak nudnie opowiadasz!” Gdy to usłyszałam, odebrało mi mowę… 

Widzisz, nie urodziłam się z umiejętnościami opowiadania, sama musiałam się tego nauczyć. Dla siebie, dla studentów na uczelni i dla uczestników szkoleń. I dlatego mam pewność, że da się to zrobić. Zresztą, uczę tego od lat klientów biznesowych i na moich oczach dokonuje się fantastyczna transformacja nudziarzy w inspirujących i wzbudzających silne emocje mówców, zdolnych pociągnąć za sobą setki ludzi – jeśli nie więcej.  

Potrzebna jest tylko Twoja decyzja. Otwartość i odwaga bycia autentycznym, nawet czasem za cenę przyznania się do słabości, bo tam tkwi Twoja największa siła, która przebije się przez każdą skorupę i filtr. 

Dam Ci do ręki konkretne narzędzia, dzięki którym - jak z klocków Lego - zbudujesz swoją własną, porywającą historię. 


“Boję się wystąpień publicznych!” 

To rozumiem. Coś o tym wiem. Kiedyś zarzekałam się, że nigdy nie wystąpię na TEDx. 95% społeczeństwa tak ma. Tak, nawet wielcy mówcy mają swoje obawy! 

Strach i obawy na zawsze pozostaną, nie da się ich całkowicie wyeliminować. Musisz nauczyć się z nimi żyć! A czasem to właśnie one pomogą Ci opowiedzieć autentyczną historię, która do łez wzruszy publiczność. 

Zdziwisz się, jak pewną siebie osobą się stałeś, gdy stworzysz i przećwiczysz swoją historię. Bo to o nią chodzi. O jej przekaz i o twoich słuchaczy. Nie o Ciebie. Opowiadanie może tak Cię pochłonąć, że zapomnisz o wszystkich obawach. A publiczność będzie tak zasłuchana, że nie zauważy Twojego zająknięcia, przejęzyczenia, drżącego głosu, wilgotnych rąk - będą pamiętać tylko historię. 

Dlatego przeprowadzę Cię przez cały proces tworzenia silnych opowieści, by przygotować Cię na każde wystąpienie, w każdych okolicznościach. 


“W mojej branży to nie zadziała!” 

Tak? 

Może to były niewłaściwe historie? 

Każda branża ma swoją ważną i poruszającą historię. Historię, która czeka, aż ktoś wreszcie ją opowie. Nie daj się wyprzedzić, podejmij to wyzwanie, stań się liderem, który wyznacza bieg historii, a nie późnym naśladowcą, który tylko podziwia dokonania innych.  

Setki osób na szkoleniach, dziesiątki indywidualnych klientów biznesowych pozwalają mi na stwierdzenie: w każdej firmie da się znaleźć i opowiedzieć fascynującą historię, która pomoże budować zainteresowanie, emocje i więzi z klientami i współpracownikami.

Może myślisz, że Twoja branża jest inna?  

Moi klienci od lat korzystają ze storytellingu w takich branżach jak: meblarska, informatyczna, genetyczna, kosmetyczna, prawna, blogowanie, copywriting, szkoły językowe, life style, sztuka, pośrednictwo nieruchomości, architektoniczna, edukacyjna, fizjoterapeutyczna, dietetyczna, finansowa, budownictwo, energetyczna, jubilerska, florystyczna, medialna, HoReCa, logistyczna, poligraficzna, fotograficzna, szkoleniowa, coachingowa, psychoterapeutyczna i wiele innych.  

Pracowałam z zarządzającymi takimi firmami jak: Amica, Galenica-Pharma, IMS Group, ABC-Czepczyński, Passio, Centra Genetyki Medycznej GENESIS, Pracownia Jubilerska Złoto-Orla, wszystkie działy Marketingu TEB Akademia, Stowarzyszenie na Tak, Couples Institute, Drive Safe i San Francisco Real Estate Solutions. 

Przeszkoliłam między innymi pracowników: Raben Transport, Rehau, Skanska, Raiffeisen Bank Polska, Kompania Piwowarska, Bank Zachodzi WBK, Meble Vox, Meble FORTE, Telewizja PROART, Volkswagen Group Polska, Telewizja Polska, TVN, Cyfrowy Polsat, Gazeta Wyborcza, Fabryka Mebli BALMA, Wielkopolska Telewizja Kablowa, Radio Merkury i wielu, wielu innych.

I wiem, że to działa, trzeba tylko wydobyć i właściwie opowiedzieć właściwą historię. 

A tego nauczysz się ode mnie, jeśli zapiszesz się do MISTRZOWSKIEJ SZKOŁY STORYTELLINGU BIZNESOWEGO Storytelling for Business Succes. 

To roczny program, gdzie oprócz szablonów, narzędzi, modeli i wiedzy, której nie zdobędziesz nigdzie indziej, dostaniesz unikalną możliwość indywidualnej pracy nad Twoimi opowieściami podczas spotkań coachingowych online. Przeprowadzę Cię przez całą ścieżkę – od podstaw do wybitnych opowieści, zdolnych poruszyć setki klientów lub współpracowników. 

HISTORIE SUKCESÓW NASZYCH STUDENTÓW

- Konferencja OPOWIADAJ I ZARABIAJ LIVE 2017 -

Tomasz Sikorski, Dyrektor Rozwoju Agrosimex

Ewelina Janel, Właścicielka IASO Longevity Spa

CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁAM?

Ze względu na to, że prawdziwa przemiana nie następuje od razu, bo mamy w sobie wiele złych nawyków i starych sposobów mówienia i działania, zapraszam Cię do rocznego programu coachingowego. 

Możesz się zastanawiać – roczny program? Dlaczego nie daję Ci wszystkiego na raz? 

Mam nadzieję, że jest już dla Ciebie jasne, że w ten sposób chcę Cię zmienić, a nie zapchać samą wiedzą. Dzięki temu spokojnie, bez nerwów i nacisku, będę mogła Ci pomóc. 

Tak, chcę Cię zmienić w pewną siebie osobę, która gotowa jest stanąć przez każdą publicznością i opowiedzieć z mocą wciągającą historię, poruszającą słuchaczy. 

Pragnę też Ci pomóc w przemianie w reżysera Twojej marki – firmowej i osobistej, bo temu poświęcona jest większa część tego programu coachingowego. 

To szkoła internetowa. 

Nie musisz nigdzie jeździć, siedzisz w swoim fotelu i chłoniesz tę wiedzę! Możesz też ją zabrać ze sobą – na spacer i do samochodu, bo każdą lekcję otrzymujesz dodatkowo w wersji audio (mp3). 

Czy teraz wszystko jasne? 

Spotykamy się przez 12 miesięcy, po których raczej nie będziesz już tą samą osobą, co teraz.

A OTO SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SPOTKAŃ

STYCZEŃ: 

Formuła 3 strategiczne S: strategiczna opowieść, strategiczna struktura, strategiczny przekaz, która pozwoli Ci przejść od marketingu „życzeniowego” do marketingu relacyjnego. Stanie się dla Ciebie jasne, jakie rodzaje opowieści budują Twoją markę, relacje i sprzedaż. 

Dostaniesz mega proste i przyjemne w obsłudze narzędzie samodzielnego wyszukiwania i tworzenia strategicznych opowieści: SyKoMoR. Z jego pomocą stworzenie opowieści Twojej marki zajmie Ci jeszcze mniej czasu i chwycą one za serce najtrudniejszego słuchacza – a nawet teściową. Jego zastosowanie wyjaśnię na przykładach najmocniejszych marek. 

√ Poznasz mój tajemny sposób na udaną prezentację. Otrzymasz ćwiczenia i wskazówki używania głosu i ciała, jak pierwszoplanowego i najbardziej efektywnego rekwizytu w Twojej opowieści. 

 

LUTY: 

Reguła OREO: oswajaj, rozmawiaj emocjonująco, otwórz się - jako recepta na 3 główne bolączki współczesnego marketingu. Przekonasz się, czy masz storytellingowy gen i jak prosta zmiana języka marketingowej komunikacji pozwoli Ci zyskać rzesze wiernych fanów, błagających, by móc z Tobą pracować albo od Ciebie kupić, i opowiadających o Tobie swoim przyjaciołom. 

√ Dowiesz się czegoś dziwnego i bardzo intrygującego na temat mózgu swojego i słuchaczy – powiem Ci, jak to wykorzystać w budowaniu wizerunku osoby i marki, by przyniosło pieniądze. Zobaczysz ciekawe case studies firm, które za pomocą tylko jednej opowieści, przygotowanej z moją pomocą, zarabiały 10 000 zł, 12 000 dolarów albo zyskały intratne kontrakty. 

√ Poznasz 3 najbardziej zdradliwe błędy, które mogą zrujnować nawet najlepszego opowiadacza. Pomogę Ci je raz na zawsze wyeliminować, bo dostaniesz 3 moje patenty, jak ich uniknąć, zbudować mega pewność siebie, a swój przekaz trwale zapisać w pamięci słuchaczy. 

 

MARZEC: 

Model Opowieści: Elevator Story: połączenie elevator pitch i opowieści „korzeni”. Ludzie kupują nie tylko to, co sprzedajesz, ale przede wszystkim to, dlaczego to sprzedajesz. Dzięki szablonowi Story Factory Formula w dziecinnie prosty sposób stworzysz „gotowca”. Wreszcie bezboleśnie, bez wahania i ze zniewalającym przekonaniem będziesz odpowiadać na pytanie: powiedz mi, czym się zajmujecie? To idealne rozwiązanie do każdej prezentacji i na stronę internetową  

Model opowieści GPS: opowieść początków, którą w strategiczny sposób opowiadasz przyszłym klientom, pracownikom i inwestorom, by pokazać im Twoje UMP – Unique Motivation Proposition, motywację do działania. Zobaczysz, jak robią to najwięksi i poznasz Case Study Johna i jego firmy, która 120 lat temu, używając storytellingowej techniki, spowodowała narodziny content marketingu i do dzisiaj utrzymuje się w ścisłej czołówce na świecie.  

 

KWIECIEŃ: 

Model opowieści DNA: opowieść pokazująca Twoim klientom, zespołowi, partnerom i inwestorom Twoją wyjątkową wartość, Twoje USP – Unique Sale-value Proposition. 

√ Dostaniesz 4 generatory opowieści – do wyboru, do różnych sytuacji, by za każdym razem emocjonalnie poruszyć słuchaczy. 

√ Dzięki szablonowi Story Factory Formula w 6 krokach stworzysz opowieść, która wytworzy u Twojego słuchacza rodzaj emocjonalnego kleju i która pokaże, dlaczego spośród tylu innych ma wybrać właśnie ciebie, i nawet nie zauważysz, że sprzedajesz. Tak, będziemy analizować opowieść DNA Jobsa. 

 

MAJ: 

Model opowieści Happy Client: krótka opowieść o zadowolonym kliencie, któremu pomogłeś. Jej motywem jest podróż bohatera i jego transformacji, w której Ty i Twoja firma występujecie w roli Ratownika i Wybawcy. 

√ Za pomocą szablonu Story Factory Formula w intuicyjny sposób skonstruujesz opowieść, która przekona innych klientów, że warto kupować od Ciebie i odpowie na ich ewentualne wątpliwości, a rutynowe rozmowy handlowe zmieni w interesujące spotkanie. 

√ Poznasz najbardziej skuteczne techniki pozyskiwania Happy Client story i innych form tzw. „Social proof”, czyli społecznego dowodu potwierdzającego Twoje kompetencje i osiągnięcia. 

 

CZERWIEC: 

Model opowieści "Zobacz, o czym mówię": ważna opowieść wprowadzająca konieczną zmianę, do której chcesz przekonać pracowników lub partnerów. Działa nawet wtedy, kiedy zawodzą wszystkie inne sposoby.  

√ Dostaniesz 6 kryteriów oceny doboru właściwej historii i 6 źródeł, gdzie ich szukać. 

√ Pokażę Ci dwa kluczowe elementy, które w połączeniu z metodą tworzenia strategicznych opowieści SykomorTM, sprawią, że Twoja opowieść przyniesie dokładnie taki skutek, jaki chcesz osiągnąć. Wyjaśnię to na przykładzie Lego i najsłynniejszego cyrku świata. 

 

LIPIEC: 

Fundamenty silnej marki - Zacznij od „dlaczego”. 

√ Na przykładach najbardziej rozpoznawanych marek, zobaczysz, że opowieść to coś znacznie więcej, niż tylko narządzie komunikacji. I co musisz robić, by przetrwać jako silna marka. 

√ Za pomocą serii przyjemnych ćwiczeń, przyjrzysz się swojej marce firmowej lub osobistej „pod lupą” i „z lotu ptaka”, przeniesiesz się na Oskarową Galę w Twojej branży i obejrzysz siebie za 10 lat. 

√ Pokażę Ci, jak stosować nowe reguły budowania wizerunku, w kategoriach Marketingu 3.0. Będziemy pracowali na przykładach viralowych filmów promocyjnych i reklam. Rozpoznasz obecne trendy w kreowaniu wizerunku, a ja Ci wyjaśnię, jak je zaadaptować do Twoich działań wizerunkowych i marketingowych. 

 

SIERPIEŃ: 

Fundamenty silnej marki - Co Cię wyróżnia? 

Pokażę Ci, w jakiej formie i jakimi kanałami komunikować Twój wyróżnik. Co wykazały badania psychologów i jak się ma do tego Kevin Spacey? 

√ Poznasz 3,5 obszarów uszczęśliwiania, czyli czego najbardziej pragną od Twojej firmy klienci. Dam Ci przykłady stosowania tej praktyki przez trzy firmy, które w ten sposób wzmocniły wizerunek swojej marki. 

√ Odpowiem na typowo polskie pytanie: Co zrobić, jeśli klient chce tylko taniej? Wyjaśnię Ci różnice między produktem a marką, a także, jak budować Twoją markę w sieci jako ekspert, profesjonalista, mentor, a jednocześnie partner, z którym chce się chętnie współpracować i robić interesy. 

 

WRZESIEŃ: 

Fundamenty silnej marki - Znajdź właściwą opowieść cz. I

Dlaczego tak wiele firm opowiada niewłaściwą historię? Jak wśród anegdot opowiadanych najczęściej przy piwie, znaleźć i opowiedzieć właściwą historię, która zainspiruje, uzdolni czy zmotywuje Twoich odbiorców do reakcji. 

√ Dam Ci 5 motywów generujących legendy markowych opowieści, od założyciela po miejsce. I opowieści o Hondzie jako mistrzu porażek.  

√ I co zrobić, kiedy jeszcze nie masz opowieści i jak do tego wykorzystać media społecznościowe? 

 

PAŹDZIERNIK: 

Fundamenty silnej marki - Znajdź właściwą opowieść cz. II 

3 sprawdzone wątki opowieści, których każdy chce słuchać. 

6 schematów narracyjnych i ich archetypy i jak są wykorzystywane przez polskie i zagraniczne firmy. 

√ Jeśli wyszukasz w zdarzeniach z Twojego życia albo z życia Twojej marki chociaż jeden z tych motywów i archetypów Twoja historia nie pozostawi obojętnym nawet najbardziej opornego słuchacza.  

 

LISTOPAD: 

Fundamenty silnej marki - Skonstruuj opowieść cz. I 

√ Wyjaśnię, jak długa powinna być opowieść oraz ile wersji jednej opowieści powinieneś przygotować.  

√ Dam Ci 6 sposobów rozpoczynania opowieści, by natychmiast przykuć uwagę. 

√ Wyjaśnię, co jest ważniejsze: początek czy pointa? A do tego - sekret dobrej pointy i 3 patenty, jak ją tworzyć. Jak utrzymać napięcie słuchacza tak, by nie ziewał i wysłuchał Ciebie i Twojego przesłania aż do końca. 

 

GRUDZIEŃ: 

Fundamenty silnej marki - Skonstruuj opowieść cz. II 

√ Narracyjne puzzle, czyli opowieść w 9 krokach, od tła i bohatera po rozwiązanie, pomogą Ci krok po kroku stworzyć strukturę mistrzowskiej opowieści, którą pokochają Twoi słuchacze.  

Poznasz 3-składnikową recepturę na sekretny sos opowieści. To ważne, bo gdy dodasz do Twojej opowieści te trzy składniki, Twoja opowieść, z zupełnie zwyczajnej, zmieni się w wyjątkową, a Twoi słuchacze zapamiętają ją na bardzo długo. To za te trzy elementy opowieści jurorzy przyznają Oskary. Sprawdzisz, jak to działa w praktyce w najbardziej oglądanych na świecie reklamach internetowych.  

Model Opowieści: Reżyser Marki. Dzięki zastosowaniu unikalnego szablonu Story Factory Formula sam staniesz się Reżyserem Marki, a Twoja marka opowieścią na Oskara!  

NIE WIERZ MI NA SŁOWO SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ INNI

Martyna Broda, Trener biznesu i rozwoju, Talk 2 Me Szkolenia

Kris Górski, Właściciel firmy Audioplanet, www.audioplanet.pl

Anna Bogdanowska, Właścicielka firmy Help-Med www.helpmed.com.pl


Masz trzy ścieżki do wyboru, zależnie od Twoich potrzeb, ambicji i oczekiwań. Dam Ci dokładną mapę, która jak po sznurku zaprowadzi Cię prosto do celu, lub… biznesową nawigację GPS z moim głosem ciepło korygującym Twój kurs.

Wybierz tę właściwą – dla siebie.


ŚCIEŻKA GOLD

Raz w miesiącu: 

√ Nagranie video (VOD), które pokaże Ci drogę do osiągnięcia jednego z 12 biznesowych celów. Nie będzie to opowieść o opowiadaniu! Otrzymasz ode mnie narzędzia z warsztatu storytellingu i konkretne przykłady ich biznesowego zastosowania. To jak godzina soczystych konsultacji ze mną, za którą klienci płacą 800 zł. 

√ Nagranie szkoleniowe w wersji audio w mp3, do słuchania w drodze do pracy. 

√ Podręcznik z ćwiczeniami do omawianego na video tematu. A w nim dokładny opis narzędzi i gotowe szablony opowieści. Jak widzisz, to bardzo ułatwia pracę i oszczędza Twój czas. Ile warta jest godzina Twojej pracy? 

 

Raz na kwartał: 

√ Coaching grupowy ze mną, w trakcie którego wspólnie z grupą przeanalizujemy przesłane przez Ciebie wcześniej mailem opowieści. Korzystam z bardzo intuicyjnej w obsłudze platformy online, która pozwoli nam się zobaczyć i usłyszeć. Omówię wtedy i skoryguję wszystkie błędy. Pokażę Ci, jak ich unikać, by nie pozbawiać opowieści ich siły. Otrzymasz też – „na żywo” - odpowiedzi na Twoje najważniejsze pytania. Amerykanie płacą po 300 dolarów za godzinę uczestnictwa w takim coachingu.  

√ Spotkanie będzie nagrywane, a link z dostępem do nagrania otrzymasz po 24 godzinach. 

 

A do tego: 

√ Nieograniczony dostęp do elitarnej tajnej grupy na Facebooku dla uczestników wszystkich edycji i ścieżek MISTRZOWSKIEJ SZKOŁY STORYTELLINGU BIZNESOWEGO. Tam też możesz często mnie spotkać. Wartość? Bezcenne, bo takich kontaktów z podobnymi sobie ludźmi, którzy wspierają się w biznesie i w życiu, nie da się kupić za żadne pieniądze! 

√ Po roku otrzymasz imienny certyfikat Fabryki Opowieści „Praktyk storytellingu biznesowego”. 

 

Dodatkowo otrzymasz bonusy: 

√ Udział w 2-dniowej konferencji LIVE OPOWIADAJ I ZARABIAJ jesienią 2019 r. Tu nie ma przypadkowych osób – oprócz moich studentów MSSB i SPS - są inni pasjonaci storytellingu, którzy wykorzystują to w różnych dziedzinach. Jednak oni muszą kupić zwykły bilet w cenie 1000 zł. To jedyna taka konferencja w Polsce, wzbogacona elementami warsztatowymi, czyli pracą nad własną historią, razem z innymi uczestnikami. Dla Ciebie to potężna kropka nad „i”. Przez te dwa dni dopełnisz swoją wiedzę o storytellingu o to, co może do tej pory Ci umknęło i usuniemy na żywo ostatnie przeszkody w tym, by storytelling pracował dla Ciebie. 

Dla studentów MSSB wpisowe na konferencję to tylko 100 złotych (123 zł z VAT) za 2 dni - jest to opłata rejestracyjna i w tej cenie masz całodzienne przerwy kawowe. Ty musisz zadbać o dojazd, noclegi i obiad. Dla studentów MSSB to spotkanie na żywo jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku! [Wartość 1000 zł z VAT]

√ Film instruktażowy (30 min.) „10 błędów w prezentacjach przed kamerą, które popełniają nawet filmowcy z branży, i patenty jak ich uniknąć” [Wartość: 119 zł z VAT]  

Płatność za cały rok: 2697 zł (z VAT) - 1 MIESIĄC GRATIS

ZAPISY ZAMKNIĘTE >>

Płatność co miesiąc: 247 zł (z VAT)  

ŚCIEŻKA PLATINUM

Raz w miesiącu: 

√ Nagranie video (VOD), które pokaże Ci drogę do osiągnięcia jednego z 12 biznesowych celów. Nie będzie to opowieść o opowiadaniu! Otrzymasz ode mnie narzędzia z warsztatu storytellingu i konkretne przykłady ich biznesowego zastosowania. To jak godzina soczystych konsultacji ze mną, za którą klienci płacą 800 zł. 

√ Nagranie szkoleniowe w wersji audio w mp3, do słuchania w drodze do pracy. 

√ Podręcznik z ćwiczeniami do omawianego na video tematu. A w nim dokładny opis narzędzi i gotowe szablony opowieści. Jak widzisz, to bardzo ułatwia pracę i oszczędza Twój czas. Ile warta jest godzina Twojej pracy? 

 

Co MIESIĄC dodatkowo: 

√ Coaching grupowy ze mną, w trakcie którego wspólnie z grupą przeanalizujemy przesłane przez Ciebie wcześniej mailem opowieści. Korzystam z bardzo intuicyjnej w obsłudze platformy online, która pozwoli nam się zobaczyć i usłyszeć. Omówię wtedy i skoryguję wszystkie błędy. Pokażę Ci jak ich unikać, by nie pozbawiać opowieści ich siły. Otrzymasz też – „na żywo” - odpowiedzi na Twoje najważniejsze pytania. Amerykanie płacą po 300 dolarów za godzinę uczestnictwa w takim coachingu. 

√ Spotkanie będzie nagrywane, a link z dostępem do nagrania otrzymasz po 24 godzinach. 


A do tego: 

√ Nieograniczony dostęp do elitarnej tajnej grupy na Facebooku dla uczestników wszystkich edycji i ścieżek MISTRZOWSKIEJ SZKOŁY STORYTELLINGU BIZNESOWEGO. Tam też możesz często mnie spotkać. Wartość? Bezcenne, bo takich kontaktów z podobnymi sobie ludźmi, którzy wspierają się w biznesie i w życiu, nie da się kupić za żadne pieniądze! 

√ Życzliwe techniczne i duchowe wsparcie wspaniałej ekipy Fabryki Opowieści 

√ Po roku otrzymasz imienny certyfikat Fabryki Opowieści „Praktyk storytellingu biznesowego”. 

 

Dodatkowo otrzymasz bonusy: 

√ 3 godz. konsultacji indywidualnych ze mną lub z moimi coachami z Fabryki Opowieści, w czasie których pomożemy Ci wybrać tę właściwą opowieść. A kiedy już ją napiszesz, pokażemy, z których wątków warto zrezygnować, a z których nie rezygnować za żadną cenę. Pomożemy Ci wypolerować styl i mówić swoim autentycznym głosem. Godzina takich konsultacji w Fabryce Opowieści kosztuje 800 zł [Wartość 2952 zł z VAT]

√ Film instruktażowy (30 min.) „10 błędów w prezentacjach przed kamerą, które popełniają nawet filmowcy z branży, i patenty jak ich uniknąć” [Wartość 119 zł z VAT] 

√ Udział w 2-dniowej konferencji LIVE OPOWIADAJ I ZARABIAJ jesienią 2019 r. Tu nie ma przypadkowych osób – oprócz moich studentów MSSB i SPS - są inni pasjonaci storytellingu, którzy wykorzystują to w różnych dziedzinach. Jednak oni muszą kupić zwykły bilet w cenie 1000 zł. To jedyna taka konferencja w Polsce, wzbogacona elementami warsztatowymi, czyli pracą nad własną historią, razem z innymi uczestnikami. Dla Ciebie to potężna kropka nad „i”. Przez te dwa dni dopełnisz swoją wiedzę o storytellingu o to, co może do tej pory Ci umknęło i usuniemy na żywo ostatnie przeszkody w tym, by storytelling pracował dla Ciebie.  

Dla studentów MSSB wpisowe na konferencję to tylko 100 złotych (123 zł z VAT) za 2 dni - jest to opłata rejestracyjna i w tej cenie masz całodzienne przerwy kawowe. Ty musisz zadbać o dojazd, noclegi i obiad. Dla studentów MSSB to spotkanie na żywo jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku! [Wartość 1000 zł z VAT]  

Płatność za cały rok: 5497 zł (z VAT) - 1 MIESIĄC GRATIS

Płatność co miesiąc: 497 zł (z VAT)  

ŚCIEŻKA DIAMENTOWA (tylko dla diamentów)  

Jeśli wiesz, że jesteś wyjątkową osobą i oczekujesz wyjątkowego podejścia, to może być propozycja dla Ciebie.  

Razem stworzymy niezwykłe historie. Nie zrobię tego za Ciebie, żeby było jasne. Jednak osobiście pomogę Ci je stworzyć tak, by rzucały na kolana Twoich słuchaczy. Tu nie ma odwrotu - to bilet w jedną stronę - w kierunku mistrzostwa w opowiadaniu.  

Dam Ci coś, czego nie można tak sobie kupić - moją uwagę i osobiste prowadzenie przez całą szkołę. Planuję udostępnić tę możliwość tylko 2-3 osobom, bo to wymaga dużego zaangażowania z mojej strony.  

W tej ścieżce edukacji otrzymujesz oczywiście wszystko, co w ścieżce Platinum, ale to nie wszystko.  

Tu masz jeszcze więcej:  

√ Indywidualny Mastermind ze mną jeden dzień, na żywo w Poznaniu (7 godzin).  

Co Ci to da, poza tym, że będzie fajnie? Wiesz, jak to jest, gdy próbujesz coś doskonalić na własną rękę i czujesz ciągły niedosyt, że to ciągle „nie to”?  

Po tym dniu ze mną będziesz wiedzieć, czego Ci potrzeba by dojść do mistrzowskiego poziomu storytellingu. Kładę nacisk na „Ty będziesz wiedzieć”, bo otrzymasz indywidualne wskazówki i porady, dopasowane do Twojej sytuacji. Znajdę sposób na to, by Twoje historie błyszczały tak, by przyciągać do Ciebie klientów, współpracowników i partnerów biznesowych, do których Twój obecny marketing jeszcze nie przemawia. Tak, wiem, to wyjątkowa propozycja. Ale Ty chyba jesteś wyjątkową osobą i na to zasługujesz?  

Co ważne, chętnie Ci opowiem, jak dziś budować biznes w oparciu o storytelling. Podzielę się też swoim doświadczeniem filmowym – jak zmienić Twoją ideę w film, który ją najlepiej wyraża. Ty zdecyduj, co ma dla Ciebie największą wartość.  

√ Dokładna analiza z moimi wskazówkami, jak ulepszyć każdą Twoją strategiczną opowieść (GPS Story, DNA Story, Happy Client Story, Opowieść Marki). Wskazówki będą na piśmie, więc nie umknie Ci żadne szczegół.  

√ Master Class Visual Storytelling online – najnowsze szkolenie VOD, w którym nauczę Cię robienia filmów. 

√ 4 sesje (90 minut Hot Seats) online. O co chodzi? Posadzimy Cię na środku (wirtualnie) i cała grupa pomoże Ci znaleźć rozwiązanie każdego problemu biznesowego. Suma doświadczeń uczestników sprawia, że ta metoda generuje nieszablonowo efektywne rozwiązania i odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.  

√ Hot Line ICE – osobisty telefon na wszystkie sytuacje, gdy stoisz pod ścianą i potrzebujesz nagłego wsparcia storytellingowego lub biznesowego. Bezcenne 😊  

  UWAGA! Nie ma tu przycisku „zamawiam”. Dlaczego? Bo nie każdy może to mieć. To jest tylko dla diamentów, więc musimy się przekonać, że jesteś diamentem.  

Aby wejść na ścieżkę diamentową, opłać zaliczkę i wypełnij prosty kwestionariusz zgłoszeniowy. Przeanalizujemy Twoją sytuację i oczekiwania, a potem skontaktujemy się telefonicznie, by omówić wszystkie szczegóły i dać Ci odpowiedzi na wszystkie pytania. Oczywiście, jeśli jesteś odpowiednią osobą.  

Gdy rozpoznamy w Tobie prawdziwy diament, otrzymasz wskazówki na temat płatności całości i startujemy. Jeśli się okaże, że nie jesteśmy jeszcze gotowi na siebie, automatycznie wchodzisz na ścieżkę platynową i te 500 zł zostaje policzone jako pierwsza wpłata.  

Płatność za cały rok: 15 000 zł (z VAT) - 1 MIESIĄC GRATIS Płatność w ratach: 3 x 5500 zł (z VAT) 

KIM JEST DR MONIKA GÓRSKA?

Storytellingu uczy od zawsze. Najpierw jako wykładowca akademicki na RSIJ w Brukseli, UAM i SWPS, a teraz także w założonej przez nią Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Wie, jak w najkrótszym czasie przekazać maksimum praktycznej wiedzy. Bardzo lubi tę nutkę zaskoczenia, kiedy jej klienci piszą w mailach: „Moniko, ten storytelling naprawdę działa!” Wśród jej klientów są zarządzający i pracownicy takich firm jak: Amica, Enea, VOX, IMS Group, Raben Transport, Rehau, Skanska, Raiffeisen Bank Polska, Kompania Piwowarska, Bank Zachodni WBK, Meble FORTE, Volkswagen Group Polska, San Francisco Real Estate Solutions, The Couples Institute i wielu innych. Oprócz doświadczenia biznesowego jako jedyna na polskim rynku ma autentyczne przygotowanie merytoryczne, bo jest reżyserem i scenarzystą setki filmów, z ponad 26-letnim doświadczeniem i z cennymi nagrodami na festiwalach na całym świecie. Dlaczego to takie ważne? Bo dla niej storytelling to nie kilka prostych marketingowych schematów i historyjek, lecz przede wszystkim unikatowa umiejętność wydobywania na światło autentycznych, ludzkich historii i ich interesującego opowiadania. Zna się na tym najlepiej na świecie.  

GWARANCJA

Zaraz, zaraz, ale jaką masz gwarancję, że to faktycznie tyle warte? 

To sporo pieniędzy, prawda? Skąd możesz mieć pewność, że Ci się to zwróci? 

Jest tylko jeden sposób na to, by przekonać się do wartości mojego programu. Tylko jeden! Osobiście wypróbować pierwszą lekcję. Po niej wszystko będzie jasne. Co ty na to?

Dlatego daję Ci moją gwarancję satysfakcji.

Zamów dostęp. Sprawdź pierwszą lekcję, jak to się ma do Twojego biznesu. Jeśli dojdziesz do wniosku, że to niekoniecznie jest dla Ciebie – zwrócę Ci pieniądze. 

A Ty, w podziękowaniu za wypróbowanie mojego szkolenia – zatrzymaj sobie wszystkie prezenty, które dostaniesz w tym pierwszym miesiącu! 

Masz na to czas do 20.02.19. Do tego dnia dostaniesz dostęp do pierwszego modułu i weźmiesz udział w naszym pierwszym coachingu, więc spokojnie podejmij decyzję, bez presji, pośpiechu, rozsądnie i z rozwagą. Zależy mi, żebyś wybrał dla siebie to, co najlepsze! 

 JEŚLI NIE CHCESZ, ZNAJDZIESZ POWÓD, JEŚLI CHCESZ, ZNAJDZIESZ SPOSÓB.

Jeśli teraz z tego nie skorzystasz, to kiedy?

Ja patrzę na to tak – jeśli nie dopasujesz swojego marketingu do obecnych trendów, to gdzie będziesz za rok?

Może teraz zaoszczędzisz trochę pieniędzy, a wiem, że skoro w ogóle to czytasz, to może przyjść taki moment, może za miesiąc, może za 6 miesięcy, gdy ciągle będziesz tkwić w tym samym miejscu, gdy inni wyskoczą w przód i może nigdy nie da się tego nadrobić?

Zapisy ostatecznie zamykam w piątek, 18 stycznia 2018 o północy.

A pierwszy moduł Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego dostaniesz już 21.01.2019 r.  

Ograniczona liczba miejsc!

Ze względu na to, że to program coachingowy i będziemy pracować na opowieściach uczestników, jednorazowo mogę przyjąć tylko małą grupę osób. A wygląda na to, że miejsca szybko się zapełnią, bo w czterech poprzednich edycjach naszej MISTRZOWSKIEJ SZKOŁY STORYTELLINGU BIZNESOWEGO wzięło udział ponad 400 osób. Szkoda by było, gdybyś nie zdążył.

Wyjątkowa grupa wsparcia

Wszyscy uczestnicy programu otrzymają dostęp do sekretnej grupy na Facebooku, gdzie będziemy się wspierać, wymieniać opowieściami i pomagać sobie nawzajem. Masz szansę znaleźć tu nie tylko partnerów biznesowych, klientów, ale też oddanych przyjaciół. Samo spotkanie tylu wyjątkowych osób w jednym miejscu jest warte każdej ceny!

Dasz sobie ze wszystkim radę! 

Pewnie różne myśli chodzą Ci teraz po głowie. Wiele osób pytało mnie wprost – czy ja sobie z tym wszystkim dam radę? Bo z jednej strony ten Internet i telekonferencje, z drugiej tyle materiału do przerobienia. 

Dasz radę. Skąd to wiem? W mojej szkole uczestniczyły już różne osoby – od 25+ po 60+ i wszystkie dały radę, więc jestem pewna, że i Ty sobie poradzisz. 

Co innego ma większe znaczenie. To pytanie, na które każdy sam musi sobie odpowiedzieć: Czy tego chcesz? Czy chcesz zrobić coś dla siebie oraz klientów i dokonać przepotężnej zmiany w swoim sposobie komunikowania się z otoczeniem. Efekty Cię zaskoczą, a wszystko zaczyna się od Twojej jednej decyzji… 

SPRAWDŹ, CO O MNIE MÓWIĄ

Wartość dodana kursu jest 100, 200 albo 1000 razy większa, niż same umiejętności pisania i tworzenia tekstów. Zostałam tu skonfrontowana z historią mojego życia i odkryłam, w czym naprawdę jestem dobra i co mogę dać od siebie innym.

Magdalena Urbanowicz, Trener i coach kariery, www.magdalenaurbanowicz.pl 

Storytelling działa na wielu różnych poziomach. Uczymy się tu opowiadać historie w taki sposób, żeby były zgodne z naszym poziomem autentyczności, który nasi klienci natychmiast wyczuwają. Przełamuje też nasze wewnętrzne ograniczenia i usuwa blokady.

Katarzyna Weiss, Trener rozwoju osobistego oraz tłumacz j. angielskiego, www.mindfulcultures.pl

Monika ma niesamowity dar uczenia innych – nie dość, że ma szeroką wiedzę, to jeszcze umie ją przekazać.

Izabela Krzyszycha, Właściciel firmy Eco Pralnia Zocha www.ecozocha.pl

Zapisz się i wspólnie napiszmy kolejny rozdział Twojej historii, tak by ten rok był Twoim najlepszym rokiem – w biznesie i w życiu.

Na naszej grupie Storytelling for Business Success możesz absolwentom MSSB i mnie zadać każde pytanie. Tylko oznacz je #pytanie, żeby na pewno nas nie ominęło.

A jeśli wolisz bardziej tradycyjne formy kontaktu, zadzwoń: 601 77 66 18 lub napisz do nas maila: mssb@fabrykaopowiesci.pl

PODSUMUJMY, CO OTRZYMASZ:

Co dostajesz?
DIAMENT

12 nagrań video (VOD)

12 nagrań audio (mp3)

12 podręczników z ćwiczeniami 

Coachingi grupowe z Moniką

12

12

4

Nagrania z coachingów

Certyfikat „Praktyk storytellingu biznesowego”

Elitarna tajna grupa na Facebooku

Techniczne wsparcie ekipy Fabryki Opowieści

Indywidualny Mastermind z Moniką na żywo

Master Class Visual Storytelling online

Analiza napisanych strategicznych opowieści

Hot Line ICE – osobisty telefon Moniki

B O N U S Y

Konferencja OPOWIADAJ I ZARABIAJ na żywo (2 dni) [Wartość 1000 zł]

Film „10 błędów przed kamerą...” [Wartość: 119 zł]

Konsultacje indywidualne online (3 godz.) [Wartość 2952]

4 sesje HOT SEATS online

Za rok: 15 000 zł (z VAT) - 1 MIESIĄC GRATIS

W ratach: 3 x 5 400 zł (z VAT) 

Za rok: 5497 zł (z VAT) - 1 MIESIĄC GRATIS!

ZAPISUJĘ SIĘ >>

Za rok: 2697 zł (z VAT) - 1 MIESIĄC GRATIS!

Zaliczka: 500 zł (z VAT)

Co miesiąc: 497 zł (z VAT)  

Co miesiąc: 247 zł (z VAT)  

Z OSTATNIEJ CHWILI...

Możesz wybrać, czy Twój Biznes i życie, będzie kiepską czy dobrą fabułą!