Bezpłatny podręcznik - Monika Górska - Storytelling

Storytelling, czyli sprzedawaj bez negocjowania ceny

  • Odbierz 81 stron storytellingowego konkretu – pięknie wydany e-book autorstwa dr Moniki Górskiej.  
  • Bezpłatnie przetestuj strategie, z których korzystają największe marki na świecie, które kierują się misją i wartościami.  
  • Uwierz w siłę swojej firmy i naucz się sprzedawać na luzie, ze spokojną pewnością siebie podawaj Twoją cenę.  
  • Poznaj siłę przekonywujących historii. Wyróżnij się w gronie klientów, którzy sami zaczną Cię szukać, a konkurencję zostawisz daleko w tyle.  
  • Sprzedaż bez sprzedaży to jedna z najbardziej popularnych i bezpłatnych publikacji, które poprawiają zyski polskich firm. E-booka pobrało ponad 9 000 osób. Dołączysz do nich?

Dzięki tej wiedzy:

Klienci sami zaczną się do Ciebie zgłaszać 

To jest największa zmiana, jaką dostrzegam ja i wszystkie osoby, które stosują SBS. Pewnie w tym momencie wydaje Ci się to mało prawdopodobne. Właśnie dlatego daję Ci mój podręcznik za darmo, ze szczerą zachętą: spróbuj wreszcie czegoś innego! 

Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić klientom przeczytać lub posłuchać jednej z 3 opowieści, jakie musi mieć przygotowane każda firma. Reszta dzieje się sama. Działa to w każdym biznesie! 

Konkurencja przestaje istnieć ..............................

To jest efekt uboczny budowania relacji, opartych na wspólnych wartościach. To znaczy dla klientów więcej niż ciągłe mówienie im o korzyściach z zakupów u Ciebie. 

Można powiedzieć, że to jest trochę niesprawiedliwe wobec konkurencji, bo ona nadal musi się męczyć i starać przekonywać za pomocą tych wszystkich dawnych trików sprzedażowych. A Tobie na początek wystarczą 3 strategiczne opowieści, zbudowane i opowiedziane według moich wskazówek. ..............

Cena przestanie decydować o zamówieniach 

Działa to w dwie strony. Zacznie się od tego, że nawet nie zauważysz, kiedy bez skrępowania zaczniesz żądać wyższych cen, choć słowo „żądania” nie jest odpowiednie. 

Bo dzięki opowieściom pojawi się chemia między Tobą a potencjalnym klientem. W takiej sytuacji bardzo trudno będzie mu się targować, uwierz mi. Więc na ogół wygląda to tak, że Ty podajesz swoją cenę i dziwisz się, że bez mrugnięcia okiem druga strona ją po prostu przyjmuje. Wiem, brzmi, jak bajka. Ale tylko do czasu, gdy tego nie spróbujesz! 

Zdobędziesz znacznie większą pewność siebie w kontaktach biznesowych

Gdy zaczniesz tworzyć swoje opowieści, odkryjesz na nowo bliskie sobie wartości. Przypomnisz sobie, dlaczego robisz to, co robisz i co w tym jest takiego ważnego. Zauważyłam, że to powtarzający się ciągle schemat.

Gdy układasz swoją opowieść, to ona działa najpierw na Ciebie. I nawet, jeśli z nikim się opowieścią nie podzielisz – czy na stronie, czy w prezentacji, ona da Ci wielką siłę i pewność, że jesteś na dobrej drodze i pokonasz wszelkie przeciwności. To da Ci większy luz w kontaktach biznesowych, spokój i swobodę w podwyższaniu cen, bo przestaniesz się bać odrzucenia! Bo zaraz przyjdzie następny klient...

Kim jestem, by Cię tego uczyć?

NAZYWAM SIĘ MONIKA GÓRSKA. OPOWIEŚCI MAM WE KRWI. 

W mojej Fabryce Opowieści pomagam małym i dużym przedsiębiorcom, ekspertom i trenerom, tak opowiadać o swoich firmach, projektach i sobie, by każdy ich słuchał. Nawet jeśli mówią szeptem. Dzięki tym opowieściom moi klienci bez wysiłku zyskują nowe kontrakty, powracających klientów, granty i fundusze na realizacje swoich pomysłów. 

Storytellingu uczę od zawsze. Najpierw jako wykładowca akademicki na RSIJ, UAM i SWPS, a teraz także w mojej Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego, w której studiowało i studiuje 400 studentów z całego świata. Wiem, jak w najkrótszym czasie przekazać maksimum praktycznej wiedzy. Bardzo lubię tę nutkę zaskoczenia, kiedy klienci piszą mi w mailach „Monika, ten storytelling naprawdę działa!” 

Pracowałam z zarządzającymi takimi firmami jak: Amica, Enea, VOX, IMS Group, ABC-Czepczyński, Passio, Centra Genetyki Medycznej GENESIS, Pracownia Jubilerska Złoto-Orla, TEB Akademia, Stowarzyszenie na Tak, The Couples Institute, Drive Safe i San Francisco Real Estate Solutions. 

Realizowałam programy szkoleniowe dla pracowników: Raben Transport, Rehau, Volkswagen, Skanska, Raiffeisen BP, Kompania Piwowarska, BZ WBK, Meble FORTE, Fabryka Mebli BALMA Telewizja PROART, TVP, TVN, Cyfrowy Polsat, Gazeta Wyborcza i wielu, wielu innych. 

Oprócz doświadczenia biznesowego mam autentyczne przygotowanie merytoryczne, bo jestem reżyserem i scenarzystą setki filmów, z ponad 22 letnim doświadczeniem i z cennymi nagrodami na festiwalach. 

Dlaczego to takie ważne? Bo storytelling to nie kilka prostych marketingowych schematów i historyjek, lecz przede wszystkim unikatowa umiejętność wydobywania na światło autentycznych, ludzkich historii i ich interesującego opowiadania. A w tym nie znajdziesz lepszej ode mnie. 😊 

Sprawdź Twoją mailową skrzynkę

Chwilę po podaniu adresu e-mail, do Twojej mailowej skrzynki wpadnie wiadomość ode mnie, a w niej czek na 100 000 $... No dobrze, żartowałam. Może nie czek na 100 000 $, ale e-book, który chcę Ci dać, jest tyle wart. :)

Dostawa e-booka czasem zajmuje 2 minuty a czasem 2 godziny. To zależy od technicznych uwarunkowań. Jeśli jednak w ciągu kilku godzin nie znajdziesz wiadomości ode mnie w Twojej skrzynce odbiorczej, koniecznie sprawdź Spam lub Oferty.

A gdyby wiadomości ode mnie nie było nawet tam, napisz do mojej wspaniałej asytentki Ani na adres witaj@fabrykaopowiesci.pl

Ona na pewno znajdzie rozwiązanie i odpisze Ci w ciągu 24 h!

Co mówią czytelnicy

Dołącz do grona STORYTELLERÓW I podaruj mi Twoją opinię.